VSTUPENKY NA PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

IV. Charitativní týden je tady, zapojíte se i Vy?

29.11.2019 | Vít Káňa

H A V Í Ř O V - IV. Charitativní týden Chance ligy je tady. Náš klub je poctěn, že může být i letos jeho součástí. V letošním roce se, v týdnu mezi 30.listopadem a 7. prosincem, uskuteční dvě akce na podporu charitativních organizací. Ta první je na podporu projektu Klokánek, organizace Fondu ohrožených dětí. Jedná se o aukci hokejových "relikvií", které jsou spojeny s AZetem. Druhá akce se uskuteční při zápase s Přerovem 4. prosince, budeme vybírat výtvarné potřeby pro dětské oddělení havířovské nemocnice.

Sbírka pro nemocné děti

Část, kterou pořádá klub na stadionu je sbírka dárků, které zpříjemní malým pacientům jejich pobyt na dětském oddělení havířovské nemocnice. Pokud chcete dětem pobyt v nemocnici zpříjemnit, tak vězte, že letos ocení především umělecké a výtvarné potřeby. V následujících měsících se mladí pacienti budou věnovat práci na výrobě výstavy. Ocení tedy zejména – vodové barvy, fixy, pastelky tvrdé papíry a další výtvarný materiál, který Vás napadne. Určitě ale stejně jako v minulých letech ocení další - společenské, deskové i jiné hry, omalovánky nebo jiné omyvatelné hračky. Z hygienických důvodů nejsou vhodné plyšové hračky.

Před zápasem s Přerovem, který odehrajeme 4. prosince, budou u vstupu do GASCONTROL Arény dvě odběrná místa, kam můžete výtvarné dárky odevzdat.

Naši hráči pak nemocniční oddělení navštíví a dětem Vaše dárky předají.

Charitativní aukce

V rámci Charitativního týdne bude v sobotu 30. listopadu spuštěna internetová aukce hokejových předmětů, ta poběží 14 dní. Výtěžek bude věnován organizaci Klokánek, ta výtěžek z aukcí rozdělí do všech svých zařízení po celé České republice. Na aukci se můžete podívat od soboty na stránce sportovniaukce.cz . A co vlastně bude moci fanoušek AZetu letos vydražit?

Zápasový dres Marka Haase, který bude podepsaný všemi hráči našeho klubu.

Mikina s logem AZ a k ní podepsaný plakát.

Dvě vstupenky na vybraný domácí zápas a k tomu společný oběd s hráči před zápasem.

Díky charitativní aukci hokejových předmětů a zážitků navíc přibylo na konto projektu Klokánek takřka 50 tisíc korun. Stejná akce se napříč Chance ligou chystá i letos. Zcela dobrovolně se do ní zapojí všechna mužstva soutěže. Přispějte také na dobrou věc.