VSTUPENKY NA PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Informace k permanentkám a vstupenkám pro sezonu 2020/21

22.06.2020 | Klub

Přinášíme aktuální informace k prodeji permanentek na novou sezonu. Jak to bude s cenami permanentek a vstupenek se dozvíte níže.

Prodej permanentek na sezonu 2020/21 začne ve středu 24. června 2020. Fanshop je až do 22. července otevřen každou středu od 13 do 18 hodin. (Středa 29. 7. zavřeno) Od 1. srpna už je Fanshop otevřen každý všední den od 13 do 18 hodin a v době přípravných zápasů.

Cena permanentek je pro letošní rok jednotná: 2 160,- Kč

Permanentka zahrnuje: základní část (27 domácích utkání) + přípravná utkání. Při této ceně vychází lístek na zápas za 80 korun. Úspora je tak 540 korun.

Odkaz na on-line ticketing je ZDE. (V systému od středy ráno)

Výhody pro permanentkáře:

• Vlastní místo na všechna utkání.
  • Vstup na přípravná utkání zdarma. (Havířov se utká se Šumperkem, Znojmem, Nitrou, Trenčínem a Vítkovicemi)
  • Předkupní právo na sedadlo – platí do konce července (lze zakoupit i online, postup je popsán ZDE).
  • Prvních 30 fanoušků, kteří zakoupí permanentku, získá hraný dres z předešlé sezony - předávat se budou v září, jelikož v dresech budou hráči nastupovat ještě v přípravných zápasech).

Fanoušci, kteří nyní využijí výhodné podmínky k nákupu permanentky, si zakoupí tzv. elektronické vouchery (viz obr. vzorového voucheru bez QR kódu). Výměna voucherů za plastové permanentky bude probíhat už na přípravných zápasech, do doby výměny jim bude tento voucher sloužit jako vstupenka. Vouchery si mohou vytisknout, nebo je používat „digitálně“, tedy zobrazením jejich QR kódu na displeji mobilního telefonu.

Ceny vstupenek – přípravná utkání:

• dospělý: 50,- Kč,
  • děti do 140 cm: 10,- Kč,
  • permanentkáři: zdarma

Ceny vstupenek – ligová utkání:

• dospělý: 100,- Kč
  • student do 16 let (včetně): 50,- Kč
  • ZTP: 50,- Kč
  • dítě do 140 cm: 10,- Kč

V případě jakýchkoliv opatření týkajících se účasti diváků na zápasech AZ Heimstaden Havířov a případných omezeních spojených se vstupem na stadion, budou mít přednostní vstup na domácí utkání fanoušci se zakoupenou platnou permanentkou.