- FANSHOP je otevřen každou středu od 13 do 18 hodin a v době zápasů A-týmu.
- V případě jakýcholiv omezení, spojených se vstupem na stadion, budou mít přednostní vstup na domácí utkání fanoušci se zakoupenou platnou permanentkou.

Kluby Havířov, Přerov a Vsetín se dohodly s Českým svazem ledního hokeje na smírném řešení

11.06.2020 | Klub

Hokejové kluby AZ HEIMSTADEN HAVÍŘOV, HC ZUBR PŘEROV a VHK ROBE VSETÍN se dohodly s Českým svazem ledního hokeje (ČSLH) na zastavení všech soudních a právních sporů, které se týkaly nezařazení těchto týmů do Juniorské ligy akademií. Zástupci všech subjektů tak dne 8.6.2020 podepsali dohodu o smírném vyřešení sporu a veškeré právní spory jsou tímto okamžikem považovány za ukončené.

Všechny strany se shodly, že v době koronavirové krize, která tvrdě dopadla a dále dopadá na celé sportovní odvětví včetně ledního hokeje, je nutné uzavřít právní spory a soustředit se na zvládnutí situace a další rozvoj hokeje a hokejových talentů u nás.

„Kvůli koronavirové krizi nás čeká mimořádně náročné období a musíme soustředit všechny síly na to, abychom jej zvládli. Musíme zabezpečit chod klubů, stadionů, připravit se na tréninky i zápasy, rozjet jednotlivé soutěže ve všech věkových kategoriích, jednat se sponzory a partnery. Prioritou je obnovit sportovní činnost, a proto smírně ukončujeme i tento právní spor,“ uvedli shodně prezident AZ HEIMSTADEN HAVÍŘOV Jaroslav Mrowiec, předseda představenstva HC ZUBR PŘEROV Přemysl Dvorský, člen správní rady VHK ROBE VSETÍN Daniel Tobola a prezident ČSLH Tomáš Král.

Dnes v 18:00 | Muži
Draci Šumperk