VSTUPENKY NA PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Martin Dudáš: Nejde nám koncovka, a co jde na naši branku, to tam spadne

08.02.2023 | Josef Nudera

Havířovu se aktuálně nedaří a sérii AZet nezlomil ani v utkání na ledě druhé Kopřivnice. Po utkání jsme si popovídali s Martinem Dudášem, který zhodnotil zápas a přidal svůj výhled na sobotní duel s Velkým Meziříčím. Co vzkázal fanouškům?

Jak jsi viděl dnešní utkání proti Kopřivnici?

Viděl jsem to ze svého pohledu tak, že jsme prohráli 6:1. Řekl bych, že ten zápas byl vyrovnaný, ale nám teď nejde koncovka, naopak co jde na naši branku, to tam spadne. Musíme se z toho dostat. To půjde jen prací, jiná cesta z toho nevede.

Dá se i z takového utkání něco odnést do dalšího zápasu?

Dá se z toho vzít, že je potřeba zabrat na tréninku, a tou prací to otočit na naši stranu. Pokud o tom budeme jen mluvit, tak se nám to samo nijak neobrátí. Já jsem tyto situace zažil a vždy je to o poctivé práci a víře, není to v ničem jiném.

Fanoušci vás podporovali až do konce utkání, a to i za toho už nepříznivého stavu…

Fanouškům děkujeme za podporu a věřím, že s námi zůstanou i nadále a budou s námi mít trochu trpělivost, protože když se něco po*** během šesti zápasů, tak to během jednoho zápasu nebo jednoho týdne ihned otočit nejde. Ať věří s námi a my budeme pracovat na tom, abychom to napravili.

Další utkání budete hrát v sobotu doma, kdy přijede Velké Meziříčí, co od toho čekáš? I když to je sice poslední tým tabulky, tak na druhou stranu nemá, co ztratit a bude se na vás chtít vytáhnout.

Já bych řekl, že jsou na spodku tabulky, protože mají malý zimák i plochu, a všude, kde jezdí, jsou většinou velké zimáky. Určitě od nich čekám urputnost. Jsou to všechno kluci a týmy v té lize, kteří to chtějí hrát. Určitě nepřijede žádné mužstvo a neřekne nám, tady máte tři body.

Martine, děkuji za rozhovor a držím palce do dalšího utkání.