Mladší dorost začal nadstavbu porážkou ve Zlíně

Tomáš Vlček | 28.11.2016

V neděli před polednem vstoupili utkáním na lědě Zlína havířovští mladší dorostenci do nadstavbové části své extraligy. Ve vyrovnaném duelu se jim nepodařilo překonat domácího gólmana a tak zůstaly body domácím.

ELMD - 1.kolo ne 27.11.12:00
PSG Berani Zlín - AZ Havířov
3:0
(1:0, 0:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 13. Kozubík (Podešva, Prchal), 59. Kozubík (Handl), 60. Weintritt. Rozhodčí: Vrba - Kříž, Zapletal. Vyloučení: 6:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 176. Střely na branku: 26:29 (6:11, 9:9, 11:9). Průběh utkání: 3:0.

PSG Berani Zlín: Horák – Havlík, Suhrada, Uhříček, Holík, Tarafa, Jaroněk, Prchal, Prokeš – Rusler, Bachánek, Podešva, Handl, Kozubík, Dřímal, Hrazdira, Weintritt
AZ Havířov: Štipčák – Dabrowski, Koubek, Frančiak, Thiel, Grygar, Hrček, Macurák, Pavelek – Bláha, Čienčala, Wawrzckiewicz, Backa, Dufek, Pindel, Szturc, Byčkov, Čempel

V první třetině měli havířovští opticky i střelecky navrch, ale jedinou branku vstřelil v polovině 13. minuty domácí David Kozubík. Druhá část utkání byla ovlivněna velkým množstvím vyloučení na obou stranách. Branku však i přes několik šancí nepřinesla. I ve třetí třetině se AZeťáci snažili o vyrovnání, v samotném závěru to zkusili i bez brankáře, ale neuspěli. To Zlínští se do prázdné branky ještě díky Davidu Kozubíkovi a Filipu Weintrittovi trefili dvakrát a uzavřeli tak skóre na konečných 3:0.