VSTUPENKY NA PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Moravia Hockey Tour zakončena turnajem v Havířově

16.03.2016 | Jozef Valenčík

V neděli 13. března byla zakončena série turnajů Moravia Hockey Tour pro hráče ročníku 2006 a mladší. Tento v pořadí třetí turnaj se odehrál v K&K PNEU Aréně. Kromě stálých účastníků v podobě Havířova, Třince a Černých Vlků se turnaje zúčastnili také mladé naděje Přerova.

Turnaj se hrál systémem každý s každým a vítězem havířovského klání se stali mladící Třince, ti zvítězili ve všech třech zápasech. Havířovské naděje obsadili v této konkurenci druhou příčku a stejné pořadí jím nakonec bylo přiřknuto i v celkovém pořadí celé tour. V té se celkovým vítězem stál Třinec.

Výsledky zápasů

AZ Havířov - HC Oceláři Třinec 0:9 (0:0, 0:4, 0:5)
Nejlepší hráč AZ Havířov: Kryštof Grygar

AZ Havířov – Černí Vlci 4:2 (1:0, 1:1, 2:1)
Góly AZ Havířov: Uhrin, Grygar 2, Jarolím 1, Karas 1
Nejlepší hráč AZ Havířov: Daniel Beleš

AZ Havířov – HC Zubr Přerov 5:5 (2:0, 2:3, 1:2)
Góly AZ Havířov: Grygar 1, Karas 1, Toma 2, Bryja 1
Nejlepší hráč AZ Havířov: Antonín Karas

Černí Vlci – HC Oceláři Třinec 4:6 (2:0, 0:3, 2:3)
HC Oceláři Třinec – HC Zubr Přerov 11:4 (5:1, 3:1, 3:2)
Černí Vlci – HC Zubr Přerov 12:1 (3:1, 1:0, 8:1)

Celkové pořadí turnaje

1. místo - HC Oceláři Třinec
2. místo - AZ Havířov
3. místo - HC Černí vlci Rožnov
4. místo - HC Zubr Přerov

Sestava AZ Havířov:
Uhrin (G), Jirásek (G), Král (G), Grygar, Polach, Karas, Jarolím, Toma, Jurček, Kozačka, Kochanovský, Gnida, Beleš, Bryja, Knapík, Bortoli, Tvrdý, Bernacik, Fasora, Šařec, Magera

Hráči si užili nástupu hodného hvězd

Patronkou turnaje se stejně jako v předešlých létech stala poslankyně PS ČR PeadDr. Milada Halíková, která bohužel z pracovních důvodů musela omluvit svou osobní účast na závěrečném vyhodnocení. Osobně se turnaje zúčastnili prezident klubu AZ Havířov Jaroslav Mrowiec a manažer Patrik Rimmel. Poděkování patří také firmě The Candy Plus Sweet Factory s.r.o., která turnaj podpořila s výrobky PEDRO.

Nejlepší hráči turnaje:
AZ Havířov - Uhrin Jan
HC Oceláři Třinec - Švančara Robin
HC Černí Vlci - Koláček Adam
HC Zubr Přerov - Zavadil Jan

Podrobné informace o MHT se dozvíte na oficiálním webu soutěže zde. Více fotografií si poté můžete prohlédnout zde.