VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Název klubu se mění na AZ Heimstaden Havířov

03.06.2020 | Martina Kotulová

Společnost Residomo, která je generálním partnerem klubu, se koncem května přejmenovala na Heimstaden CZ. Firmu od letošního ledna vlastní švédská společnost Heimstaden Bostad AB. Z tohoto důvodu se mění název také našeho klubu, který nyní zní AZ Heimstaden Havířov.

Co je důležitá informace pro nás? Že se přejmenováním nic nemění. Vztahy mezi klubem a společností Heimstaden Czech s.r.o. (dříve RESIDOMO, s.r.o.) zůstávají beze změny.

„Uvědomujeme si, že Moravskoslezský kraj, v němž působíme, má před sebou velmi dobrou perspektivu. Chceme být i nadále jeho aktivním, odpovědným a otevřeným „občanem", hodláme pomáhat zlepšovat image tohoto regionu jako dobrého místa pro práci i pro život, a to nejen v rámci České republiky, ale i v očích mezinárodních investorů,“ píše v dopise prezidentovi klubu obchodní ředitel společnosti Martin Sládeček.

Více informací ke změně názvu najdete například v článku na webu Heimstaden nebo v Moravskoslezském deníku.