Osmáci získali na turnaji v Krnově bronz

31.03.2022 | Redakce

H A V Í Ř O V - Naši osmáci, hráči ročníku 2008, se od pátku 25. až do neděle 27. března prezentovali na sedmém ročníku mezinárodního turnaje O Štít města Krnov. Svěřenci trenéra Romana Mrázka si nevedli vůbec špatně, do Havířova si přivezli bronzové medaile.

No a jak vlastně samotný turnaj probíhal? Základní skupina se hrála na dva poločasy, po 20 minutách čistého času, každý se počítal samostatně a podle výsledku se rozdělovaly body (2 – 1 - 0). Chlapci ročníku 2008, byli doplněni o rok mladšími, kteří si také mohli vyzkoušet hru proti silnějším a starším chlapcům.

AZ Havířov – HC Tábor 0:1 a 2:2

V utkání o třetí místo naši chlapci vyhráli s HC Piešťany 6:1 (6:3 celkově). Po první dvacetiminutovce zápasu sice prohrávali 0:2, ale nakonec se semkli a smetli soupeře šesti brankami a získali třetí místo na turnaji.