Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

Parádní tečka! Závěrečný den Hokeje na dvorcích přilákal nejvíce dětí

02.08.2022 | Jakub Piskoř

Čtvrtý den a zároveň vyvrcholení celé akce Hokeje na dvorcích proběhlo kvůli nepřízni počasí ve Sportovní hale Slávie. Na akci i tak přišlo nejvíce dětí ze všech hracích dní a opět se náramně bavily.

Turnaj probíhal obdobně jako v minulých dnech. Děti byly nalosovány do týmů podle barev na celkem šest družstev a opět soutěžily o body. Jelikož byly každý den jiné týmy, mladí hráči získávali body individuálně, nikoli jako tým. Po posledním zápase si přišli s dětmi zahrát také hokejisté A-týmu. Tentokrát se jich na place objevilo hned šestnáct!

Osmnáctiletý hráč AZetu Matěj Bílek se zúčastnil všech dní. „Akce přilákala spoustu dětí a tím si myslím, že splnila svůj účel. Na dětech byla vidět soutěživost a chuť vyhrávat i přesto, že se první dva dny hrálo ve velkém vedru,“ těšilo Matěje Bílka.

Jeho slova potvrdil i jeden z mladých žáčků, který si zahrál všechny zápasy. „Více se mi líbilo, když se hrály zápasy venku, ale ani tady to nebylo špatné,“ svěřil se Filip, kapitán jednoho z týmů. Celou akci nakonec zhodnotil na pomyslné stupnici 9/10! A za co jediné ubral bod? Jeho tým třikrát obsadil "až" druhé místo...

Po zápase s hráči již došlo na předávání odměn. Podle získaných bodů ze všech čtyřech dnů bylo oceněno medailí 10 hráčů. První pětice obdržela zlatou medaili, děti na 6. až 10. místě získaly stříbrný kov. Nejlepším hráčem turnaje se stal Petr Matyáš, který si navíc odnesl domů i pohár.

Všem dětem zůstala na památku AZeťácká trička, která si nechávala před koncem akce podepisovat od svých oblíbenců. Všichni také slíbili, že budou chodit a podporovat hráče A-týmu při jejich zápasech. Ti se tedy mají v nové sezóně na co těšit.

Kompletní fotogalerii ze závěrečného hracího dne naleznete zde »