Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

Patrik Rimmel odchází z AZetu

01.04.2020 | Tomáš Vlček

H A V Í Ř O V - Po vzájemné dohodě ukončili k 31. 3. 2020 AZ Residomo Havířov a Patrik Rimmel svou dlouholetou spolupráci. Patrik je nepochybně jednou z ikon klubu v němž, kromě tří sezon na začátku tisíciletí, působil nepřetržitě posledních 9 sezon. Nejprve od roku 2011 jako hráč, od roku 2013 pak jako manažer a od roku 2017 i jako asistent trenéra A-týmu. Byl tedy u všeho podstatného, co se v klubu za posledních 9 let odehrálo. A nebylo toho zrovna málo.

„Určitě se nerozcházíme ve zlém. Je to po vzájemné dohodě. Spolupráce s Patrikem jako manažerem trvala krásných 7 let a za tu dobu je za námi navíc spousta úspěchů. Počínaje postupem do 1. ligy v roce 2013 a konče letošním maximem, kdy jsme skončili na 5. místě! To vše je výsledkem i dobré Patrikovy práce,“ říká prezident klubu Jaroslav Mrowiec a dodává. „Přejeme Patriku Rimmelovi, pevné zdraví, rodinnou pohodu a hodně úspěchů v jeho další pracovní kariéře.“

Patrik Rimmel ve své první a krátké reakci k situaci dodává „Domluvil jsme se s vedením klubu, že nebudeme po sedmi letech pokračovat ve spolupráci. Za mě, když se ohlédnu, to byly roky určitě „úrodné“ ve kterých se povedlo hodně dobrých věcí. Myslím, že po tolika letech to bude změna, prospěšná pro obě strany. Samozřejmě AZ budu i nadále sledovat a fandit klukům i všem v klubu.“

O nástupci Patrika Rimmela na postu manažera klubu, budeme informovat během několika dnů. Otázka asistenta trenéra bude vyřešena s nástupem nového manažera.