AZ Havířov

- FANSHOP je otevřen každou středu od 13 do 18 hodin a v době zápasů A-týmu.
- V případě jakýcholiv omezení, spojených se vstupem na stadion, budou mít přednostní vstup na domácí utkání fanoušci se zakoupenou platnou permanentkou.

Pojď hrát hokej v Havířově - první kroky na ledě si vyzkoušelo 49 dětí

25.01.2019 | Martina Kotulová

Celostátní akce Týden hokeje v rámci projektu Pojď hrát hokej se včera konala i na zimním stadioně v Havířově. Gascontrol Arénu navšítivilo 49 dětí se svými rodiči a mohli tak poznat vše, co je spojené s dráhou hokejisty.

Po registraci a úvodní prezentaci následovala ukázka výstroje, zázemí klubu i tréninků na suchu a na ledě. První kroky na bruslích si děti vyzkoušely pod dohledem trenérů mládeže i hráčů A týmu.

Malým sportovcům se věnovali útočník Rok Macuh a obránce Jakub Dudek. „Sám jsem s hokejem začínal asi v 6 letech v Krnově. Původně jsem hrál fotbal a hokej jsme hráli vždy v zimní přípravě. Začalo mě to bavit a už jsem u toho zůstal. Jsem rád, že jsem tady dneska mohl být, práce s dětmi mě baví,” říká Dudek.

Rodiče byli seznámeni s tím, jak klub funguje a co vše obnáší, když doma mají malého hokejistu. Pokud své děti opravdu zapíší už je na nich.

Účast nás velmi mile překvapila. Musím poděkovat všem, kteří se na organizaci podíleli, všem trenérům i vedení klubu. Bylo tady živo a uvidíme, kolik dětí bude s hokejem pokračovat. S přípravkou trénujeme každý víkend, v sobotu a v neděli, takže zájemci můžou přijít i rovnou na trénink,” pochvaluje si účast na letošním ročníku šéftrenér přípravky Petr Jemelík. V případě dalších dotazů můžete trenéra kontaktovat na čísle +420 777 774 075.

Instagram Youtube