Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

S permanentkou pivo a klobása zdarma, pro ostatní 3 domácí zápasy za 150 Kč!

14.11.2019 | Vít Káňa

H A V Í Ř O V - Reprezentační přestávka je konečně za námi. První zápas po ní hokejisté z nejmladšího města v republice proti Prostějovu vyhráli a upevnili si postavení v osmičce. Pokud chcete vidět následující tři domácí zápasy, můžete si zakoupit balíček třech domácích zápasů za zvýhodněnou cenu. No a pro majitele permanentek tady máme voucher na pivo a klobásu zdarma. Jak na to?

Vouchery na pivo a klobásu pro majitele permanentek (dospělé permanentky - modré) lze uplatnit na jednom ze tří domácích utkání, které se odehrají v rozmezí 18. – 23. listopadu. Budou se vydávat ve Fanshopu od pondělí 18. listopadu od 13. hodin. Pivo a klobásu si pak můžete vyzvednout ve všech bufetech v Gascontrol aréně.

Jak již někteří z vědí z našeho dřívějšího článku, tak do 18. listopadu máte možnost si zakoupit balíček na tři následující domácí utkání. Balíček je možno zakoupit online zde. Utkání se v havířovské GASCONTROL aréně odehrají po statním svátku (Den boje studentů za svobodu a demokracii). Jedná se o zápasy s Kadaní, Ústím nad Labem a Benátkami nad Jizerou. Zápasy se odehrají 18. 19. a 23. listopadu. Balíček je k dispozici za 150 korun.

Oproti běžné ceně, než kdybyste si kupovali vstupenku na každé utkání zvlášť, ušetříte 150 korun, tedy 50 korun za jedno utkání. Při koupi dostanete 3 ks vstupenek, kdy každá platí právě na jeden daný zápas.

Důležité upozornění pro kupující je, že vstupenkový balíček bude možno zakoupit pouze do prvního utkání s Kadaní, tedy do 18.11. do 18:00 online a do 17:00 fyzicky ve Fanshopu. Balíček nelze zakoupit na pokladnách, a to ani v den prvního zápasu s Kadaní.

V případě jakýchkoliv nejasností či dotazů napište na email marketing@hc-havirov.cz.