VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Sobotní oslavy 90 let hokeje nabídnou spoustu hokeje, zábavy a novinek

24.10.2018 | Martina Kotulová

Oslava 90 let hokejového klubu se odehraje už tuto sobotu 27. října. Klub pro všechny fanoušky připravil celodenní program, který začne v 10 hodin před zimním stadionem, celý den vyvrcholí mistrovským zápasem AZ Residomo Havířov s VHK Robe Vsetín a následným koncertem kapely Nebe, kam se přijdou s fanoušky pobavit i hráči A týmu.

Těšit se můžete na spoustu atrakcí pro děti i dospělé. Od 11 hodin se pak na pódiu prostřídají místní kapely. Jako první vystoupí Samostatně neprodejní, ve 12:00 bude následovat zpěvačka Vali Angel, ve 13:30 kapela Střepy, v 15:00 Ajdontker a hudební část zakončí po zápase v 19:00 havířovská kapela Nebe.

Na zimním stadioně se první zápas sehraje v 11:30 a nastoupí k němu 6. třída AZetu proti polskému výběru Silesia. Od 13:30 sehrají utkání 8. třídy těchto týmů. Muži nastoupí k 19. kolu Chance ligy už v 16:30 proti týmu VHK Robe Vsetín. Můžeme prozradit, že oba týmy zápas odehrají ve speciální edici retro dresů. Na jejich podobu si musíte počkat do soboty.

O přestávce se na ledě představí vůz Autodomu Vrána a fanoušci si zahrají curling, který si už mohli na jednom ze zápasů vyzkoušet. Na Facebooku klubu pak běží soutěž o možnost sledování zápasu z obýváku Residomo, který bude umístěn u ledu a se zajištěným občerstvením.

S radostí se také poprvé napijeme z nových vratných kelímků. Počítejte s tím, že za kelímek se platí záloha 50 korun. Pokud si nebudete chtít kelímek nechat, dostanete ji při vracení zpět. Dobrou zprávou je určitě i to, že 10° pivo se bude v době zápasu prodávat jen za 19 korun.

Všichni permanentkáři od klubu dostanou klobásu zdarma – vydávat se budou oproti číslu permanentky (platí pro dospělé permanentky - ne dětské ani partnerské) v bufetu U Olina jen v době zápasu. Ve venkovním stanu se budou připravovat hranolky. Ve fanshopu, který se otevře ve 12 hodin, zakoupíte upomínkové předměty k 90 letům – šály,trička, mikiny, puky, vlajky nebo hrníčky. Vše je také na az-fanshop.cz

Pokud ještě nemáte koupený lístek, tak neotálejte. Mimo nákupu online zde jsme přidali možnost koupě také ve fanshopu stále za 50 korun. Při nákupu obslouží samotní hráči - ve čtvrtek od 16 do 18 hodin se na fanoušky těší Rok Macuh a Petr Šendera a v pátek ve stejný čas Dominik Cihlář a Ondřej Procházka

Atrakce před stadionem budou fungovat do začátku zápasu. Navštívit můžete olomouckou Pevnost poznání, laserovou střelnici, fotokoutek PODA, skákací boty, deskové hry, bungee running, stiga hokej. Uvidíte také putovní výstavu mapující historii klubu. Připraven bude také Autodům Vrána se svými vozy a nabídne testovací jízdy.

Všechny informace najdete také na naší FB události, kde nám také můžete dát vědět, že dorazíte.

Časový harmonogram akce: