Tenisový turnaj AZ OPEN se letos uskuteční 28.7. Podrobnosti ZDE.

Tenisový AZ OPEN 2018 opět na konci července

04.07.2018 | Josef Nudera

Už se stalo tradicí, že se hráči Havířova, sponzoři, partneři klubu a fanoušci setkávají na tenisovém turnaji AZ OPEN. V letošním roce se bude konat už 7. ročník turnaje! Jak se můžete přihlásit, kde a kdy se akce koná? Bližší informace v článku.

Již každoroční akcí v průběhu léta je tenisový AZ Open. I v letošním roce se bude turnaj hrát na závěr července, přesněji v sobotu 28. 7. 2018 na tradičním místě, v areálu Tennis Hill v Životicích.

Letošní 7. ročník tenisového turnaje bude hrát řada osobností spojených s klubem AZ RESIDOMO Havířov, od hráčů přes vedení až po fanoušky a sponzory klubu.

Herní systém

Hrát se bude atraktivním systémem losovaných čtyřher, což v praxi znamená, že se na turnaj nepřihlásíte jako dvojice, ale spoluhráč do každého zápasu v základní skupině Vám bude vylosován z ostatních účastníků.

To přináší velice atraktivní systém, ve kterém nikdy nevíte, s kým si zahrajete. Můžete se tak na jednom kurtu potkat s hráčem AZ Havířov nebo s dalším fanouškem. Prezentace to turnaje začíná v 8:15, samotný začátek je poté v 9:00. Po přihlášení je nutno uhradit startovné do týdne od přihlášky.

"Přihlašování na turnaj se právě rozjelo, tudíž se můžete přihlásit buď telefonicky na můj telefon nebo emailem. Kontakty jsou uvedeny také na plakátu k této akci. Určitě se přihlašte, těšit se můžete na hezkou porci tenisu, srandy a zábavy. K účasti na turnaji byli osloveni opět i partneři našeho klubu,“ zve a upřesňuje spoluorganizátor turnaje Robin Pavlas.

Přihlášky telefonicky na 777 774 020

Přihlášky emailem na hokej@hc-havirov.cz

Startovné 500,- Kč (v ceně 2x teplé jídlo, míčky a ceny)