AZ Havířov

Balíček vstupenek na tři domácí utkání (Kadaň, Ústí, Benátky)můžete zakoupit zde. Ve Fanshopu je k dispozici od pondělí do pátku od 13 do 18 hodin, do prvního utkání s Kadaní!

Už víme, kdy uvidíme AZ v akci – přípravné zápasy odstartují 6. srpna

24.06.2019 | Petr Miklas

Pokud se nemůžete dočkat dne, kdy AZ poprvé vyjede na led k zápasu, tak se můžete těšit na datum 6.8., kdy od 18 hodin hostíme Krakow. Bude to první ze sedmi domluvených přípravných zápasů, klub jedná ještě o jednom utkání. Celkem by tak AZ měl sehrát osm přípravných zápasů. Více se dozvíte v následujícím článku.

Informace nám poskytl manažer klub Patrik Rimmel: „Při domlouvání přípravných zápasů jsme hledali týmy, které nás dostatečně prověří. Nechtěli jsme hrát dříve než okolo 5. srpna.“

„Zatím máme domluveny tři zápasy venku a čtyři na domácím ledě. Hrát se bude vždy v úterý a ve čtvrtek, domácí utkání budou začínat v 18 hodin,“ dodává Patrik.

„Letos jsme se nedomluvili s žádným celkem z naší extraligy, ale i tak máme za soupeře kvalitní týmy. Během několika dní bychom měli mít domluveno ještě osmé utkání, čímž se počet přípravných zápasů završí,“ uzavírá toto téma Patrik.

Soupeři pro přípravu

Určitě vás zajímá, s jakými soupeři se v přípravě AZ utká. Jak již bylo uvedeno výše, vše odstartuje domácí utkání s Krakowem 6. 8., následovat bude 8. 8. další domácí zápas, tentokrát s nedalekým Frýdkem-Místkem.

V úterý 13. 8. naopak pojede AZ do Frýdku-Místku a o dva dny později zamíří do Krakowa, aby se zde utkal s místním celkem polské nejvyšší soutěže, vicemistrem z loňské sezóny. Následující úterý, tedy 20. 8. se bude hrát v Havířově, kde přivítáme Vsetín. Ve čtvrtek 22. 8. opět na domácím ledě vyjedou hokejisté AZetu proti Dukle Trenčín, loni druhému celku ze slovenské extraligy.

Zatím poslední domluvené přípravné utkání AZetu se odehraje 27. 8. ve Vsetíně.

Rozpis přípravných zápasů

6. 8. 2019 AZ RESIDOMO Havířov – Comarch Cracovia Krakow
8. 8. 2019 AZ RESIDOMO Havířov – HC Frýdek-Místek
13. 8. 2019 HC Frýdek-Místek - AZ RESIDOMO Havířov
15. 8. 2019 Comarch Cracovia Krakow - AZ RESIDOMO Havířov
20. 8. 2019 AZ RESIDOMO Havířov - VHK ROBE Vsetín
22. 8. 2019 AZ RESIDOMO Havířov - HK DUKLA Trenčín
27. 8. 2019 VHK ROBE Vsetín - AZ RESIDOMO Havířov

Instagram Youtube
×
Dnes v 18:00 | Muži
AZ Havířov
SK Kadaň