VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

V sobotu rozehrajeme Hokej na dvorcích! Děti mohou dorazit i bez hokejky

19.07.2022 | Redakce

Už tento víkend v sobotu 23. července a v neděli 24. července odstartuje v Havířově akce Hokej na dvorcích pro žáky 3.–5. tříd. Děti se mohou hlásit přes náš online formulář i přímo na místě. Navíc mohou dorazit i v případě, že nemají vlastní hokejku. Klub totiž pro takové zájemce nakoupil své vlastní.

Turnaj začíná sobotním termínem 23. července v ulici Nákupní / Zvonková. V neděli se pak přesune do ulice Jana Švermy. Za týden bude akce vrcholit opět víkendovými termíny v sobotu a neděli. Každý den se začíná ve 13:00.

Hráči se mohou na jednotlivé termíny i nadále hlásit prostřednictvím formuláře, který naleznete na konci tohoto článku. Pokud by se vám formulář správně nezobrazil, naleznete ho ZDE.

Své dítě můžete přihlásit i emailem na marketing@hc-havirov.cz. Dorazit mohou samozřejmě také děti, které se dopředu neregistrují. A to dokonce i bez hokejky, kterou jim na místě zajistí klub.

Pokud jste tuto akci ještě nezaznamenali, tak krátké shrnutí – Hokej na dvorcích je dětský turnaj v pouličním hokeji, který pořádá AZ Havířov. Klub tak chce podpořit jednu ze svých vizí, a sice důraz na práci s mládeží.

Hrát se bude systémem 4+1 v každém týmu. Děti se do skupin na místě rozlosují pro spravedlivější rozložení sil v družstvech. Brankáři budou chytat s kšiltovkou místo lapačky a dostanou i molitanové betony. Další hokejové vybavení není povoleno. Na místě bude zajištěno občerstvení pro hráče i jejich doprovod / fanoušky.

Turnaj se uskuteční ve čtyřech hracích dnech na čtyřech různých místech v Havířově:

23. července: ulice Nákupní / Zvonková (od 13:00)
24. července: ulice Jana Švermy (od 13:00)
30. července: ulice Erbenova (od 13:00)
31. července: náměstí Republiky (od 13:00)

Těšíme se na vás!

V případě zájmu přihlaste své dítě na vámi vybraný termín ve formuláři níže.

Pokud se vám formulář nezobrazuje správně, naleznete ho pod tímto odkazem.