VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Výzva pro permanentkáře - nárok na vrácení peněz prodloužen do 30. 6. 2021

22.05.2021 | Klub

H A V Í Ř O V - ​Vzhledem k omezením z důvodu epidemie nemoci Covid-19 měli fanoušci AZetu v sezoně 2020/21 v Gascontrol Aréně možnost shlédnout jen přípravná utkání a dva ligové zápasy. Původně klub umožnil požádat o vrácení peněz za nevyužitou část permanentky z minulé sezony do 30. dubna. Nyní je termím prodloužen do 30. června 2021.

Každý fanoušek, který si před letošní sezónou zakoupil permanentku na domácí zápasy AZetu má nyní nárok na vrácení částky 2000,- (Celková částka za nákup byla snížena o dva odehrané zápasy.)

Prosíme každého z permanentkářů, aby na email ucto@hc-havirov.cz zaslal následující údaje:

• Číslo permanentky
  • Sektor, řadu a místo, na které je permanentka vystavená
  • Jméno a příjmení, na které byla permanentka zakoupena
  • Číslo účtu majitele permanentky

Pokud někomu z fanoušků nevyhovuje tato forma vrácení peněz, nechť tak uvede do emailu a individuálně se domluvíme, jak postupovat.

Zaslané žádosti o vrácení peněz bude klub vyřizovat do 30. června 2021

Po vyplacení částky bude permanentka zablokovaná. Plastovou kartu však nemusíte vyhazovat či jinak ničit, do dalších sezón ji bude možné nabít.