VSTUPENKY NA PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Zlatý partner firma Poda a. s. podepsala s AZ novou smlouvu

14.05.2019 | Martina Kotulová

Firma PODA a.s. je jedním z nejvýznamnějších partnerů havířovského klubu už od roku 2014. S dlouholetým zlatým partnerem klubu byla v těchto dnech podepsána nová smlouva.

PODA společně s klubem zorganizovala několik akcí a aktivně pomáhá bavit havířovské fanoušky. Kromě toho, že finančně přispívá na chod klub, tak byla u organizace akcí jako je Mikulášský hokej aneb Fandí celá rodina, Fandí celá hala, z minulé sezony pak akce Zastavte se na koledu a samozřejmě oslavy 90 let hokejového klubu.

Jsme rádi, že naše spolupráce bude i nadále pokračovat. Nejen tím, že nás PODA podporuje finančně, ale podílí se i na řadě akcí a poskytuje internetové připojení celému stadionu. Pan Šigut - ředitel společnosti - je navíc pravidelným návštěvníkem našich zápasů. Této podpory si velmi vážíme,” říká k prodloužení spolupráce manažer klubu Patrik Rimmel.

Společnost PODA a.s. patří mezi přední poskytovatele telekomunikačních a datových služeb. Svá řešení realizuje výhradně na vlastních datových sítích. Rozsah činnosti zaměřuje na domácnosti, firmy, školy a veřejné instituce. Díky neustálým investicím do rozvoje technologických řešení a zařízení přináší svým zákazníkům vysoce kvalitní a stabilní internetové připojení, televizní vysílání, IP telefonní linky, mobilní služby a datacentrum. V roce 2015 se PODA a.s. stala operátorem s největším počtem optických přípojek.

Motto společnosti: Snažíme se neustále zlepšovat!