AZ Havířov

Permanentky ve Fanshopu! K výměně jsou permanentky zakoupené v srpnu a září!
Ti, kteří si vouchery nevyměnili, mají plastové karty nachystány.
Otevírací doba: Po-Pá 13-18 a v době, kdy hraje A tým.

dnes

Ve středu čeká AZ nepříjemný Přerov

Ve středu čeká AZ nepříjemný Přerov
před 2 dny

Soupeř zkušeně potrestal naše chyby, říká po zápase s Motorem Honza Maruna

Soupeř zkušeně potrestal naše chyby, říká po zápase s Motorem Honza Maruna
před 3 dny

České Budějovice potvrdily roli favorita a odváží si vítězství

České Budějovice potvrdily roli favorita a odváží si vítězství
před 3 dny

Dorost na Vsetíně vyhrál 4:2

Dorost na Vsetíně vyhrál 4:2
A-Tým JUN DOR 9. TŘ 8. TŘ 7. TŘ 6. TŘ 5. TŘ 4. TŘ A 4. TŘ B
13.kolo, so 12.10.
Havířov - Č.Budějovice
12.kolo, st 9.10.
Jihlava - Havířov
14.kolo, st 16.10.
Přerov - Havířov
18:00
15.kolo, so 19.10.
Havířov - Chomutov
17:00
8.kolo, pá 11.10.
Poruba - Havířov
7.kolo, ne 6.10.
Havířov - Šumperk
9.kolo, pá 18.10.
Přerov - Havířov
18:00
10.kolo, ne 20.10.
Vsetín - Havířov
15:00
10., so 12.10.
Vsetín - Havířov
9., čt 10.10.
Šumperk - Havířov
11., čt 17.10.
Havířov - Zlín
17:45
12., so 19.10.
Poruba - Havířov
16:15
5.kolo, ne 6.10.
Metropolia Silesia - Havířov
4.kolo, so 28.9.
Havířov - Frýdek-Místek
7.kolo, so 19.10.
Šumperk - Havířov
13:00
8.kolo, ne 20.10.
Havířov - Vítkovice
13:15
2.kolo, po 14.10.
Havířov - Orlová
3.kolo, ne 13.10.
Havířov - Metropolia Silesia
8.kolo, so 19.10.
Český Těšín - Havířov
11:30
9.kolo, so 26.10.
Havířov - Frýdek-Místek
10:30
5.kolo, so 5.10.
Metropolia Silesia - Havířov
4.kolo, so 28.9.
Havířov - Frýdek-Místek
7.kolo, so 19.10.
Šumperk - Havířov
8.kolo, ne 20.10.
Havířov - Vítkovice
2.kolo, po 14.10.
Havířov - Orlová
3.kolo, ne 13.10.
Havířov - Metropolia Silesia
9.kolo, so 19.10.
Český Těšín - Havířov
09:30
10, so 26.10.
Havířov - Frýdek-Místek
4, ne 13.10.
Kopřivnice - Havířov
3, so 5.10.
Havířov - Opava
5, so 19.10.
Havířov - Orlová
6, so 26.10.
Poruba - Havířov
14:00
5.kolo, so 19.10.
Havířov - Orlová
08:00
6.kolo, so 26.10.
Poruba - Havířov
12:15
7.kolo, so 2.11.
Havířov - Frýdek-Místek
8.kolo, so 9.11.
Vítkovice - Havířov
5.kolo, so 19.10.
Havířov - Orlová
08:00
6.kolo, so 26.10.
Poruba - Havířov
12:15
7.kolo, so 2.11.
Havířov - Frýdek-Místek
8.kolo, so 9.11.
Vítkovice - Havířov

Aktuality

Hvězda utkání AZ - Slavia

Výsledek hlasování fanoušků:
1. Aleš Stezka
2. Filip Seman
3. Jan Bambula
Gratulujeme!

10.10.2019

Permamentky ve Fanshopu!

Ve Fanshopu už jsou k výměně i permanentky zakoupené v průběhu srpna a září! Zároveň upozorňujeme ty, kteří si ještě své vouchery nevyměnili, že jsou pro ně plastové karty stále nachystány. 🕐 Fanshop je otevřen každý všední den od 13 do 18 hodin a v době domácích zápasů A týmu.

04.10.2019

Zápas v Ústí už v 16:00

Nedělní utkání AZetu v Ústí nad Labem začne už v 16:00.

28.09.2019

Hvězda utkání AZ - Třebíč

Výsledek hlasování fanoušků:
1. Ludvík Rutar
2. Jan Bambula
3. Jakub Kotala
Gratulujeme!

28.09.2019

Změna u zápasu s FM

Začátek utkání s HC Frýdek-Místek 26. 10. byl posunut na 17:30.

24.09.2019

Hvězda utkání AZ - Sokolov

Výsledek hlasování fanoušků:
1. Jan Bambula
2. Filip Seman
3. Aleš Stezka, Radek Veselý
Gratulujeme!

24.09.2019

Hvězda utkání AZ - Vsetín

Výsledek hlasování fanoušků:
1. Lukáš Bednář
2. Aleš Stezka
3. Alex Rašner
Gratulujeme!

19.09.2019

Změna u zápasů s Ústím

Po domluvě obou klubů se vzájemné zápasy 9. a 24. kola odehrají z pohledu AZetu nově takto:
9. kolo se místo doma 2. října odehraje v Ústí 29. září a 24. kolo se místo venku 20. listopadu odehraje v Havířově v úterý 19. listopadu.

09.09.2019

Mladíci za Olomouc

Dva mladí havířovští útočníci Jan Bambula a Dominik Pawliczek pomohli extraligové Olomlouci porazit v přípravném utkání Duklu Trenčín 4:3. Dominik Pawliczek navíc přispěl k výhře vstřelenou brankou. Gratulujeme!

08.09.2019

Ludvík Rutar do AZetu

Od čtvrtku 5. 9. se k A týmu připojí obránce Ludvík Rutar z Olomouce, který přichází do Havířova na hostování.

04.09.2019
p
P Tým Tým Z S B
1. CEB Č.Budějovice 13 54:32 32
2. POR Poruba 13 49:39 29
3. LTM Litoměřice 14 49:29 28
4. PRE Přerov 13 38:25 25
5. HAV Havířov 13 33:26 24
6. CHM Chomutov 13 42:29 23
7. PRO Prostějov 13 45:42 23
8. VSE Vsetín 13 41:34 22
9. SLA Slavia 13 30:29 21
10. JIH Jihlava 13 34:32 19
11. TRE Třebíč 13 34:35 18
12. FRM Frýdek-Místek 14 38:37 16
13. BEN Benátky n/J 13 32:45 16
14. UNL Ústí n/L 13 31:50 12
15. SOK Sokolov 13 37:56 6
16. KAD Kadaň 13 22:69 1
P Tým Tým Z S B
1. KVA HC Energie Karlovy Vary 42 138:97 99
2. ZLN PSG Berani Zlín 42 130:133 87
3. CHM Piráti Chomutov 42 121:112 86
4. HKM Mountfield HK 42 140:102 86
5. HAV AZ RESIDOMO Havířov 42 120:112 82
6. MBL BK Mladá Boleslav 42 124:139 79
7. KLA Rytíři Kladno 42 136:142 76
8. OLO HC Olomouc 42 114:135 66
9. JIH HC Dukla Jihlava 42 99:145 64
10. PRE HC ZUBR Přerov 42 108:136 59
11. HBR BK Havlíčkův Brod 42 103:175 52
12. ZNS SKLH Žďár nad Sázavou 42 122:168 50
P Tým Tým Z S B
1. VIT HC Vítkovice Ridera 10 47:27 23
2. HAV AZ RESIDOMO Havířov 9 36:17 23
3. ZLN PSG Berani Zlín 10 51:24 22
4. KOM HC Kometa Brno 10 54:26 20
5. TRI HC Oceláři Třinec 10 34:42 15
6. PRE HC ZUBR Přerov 9 24:26 10
7. MDS HK Mladí Draci Šumperk 10 22:44 9
8. POM HC RT TORAX Poruba 10 26:51 9
9. VSE VHK ROBE Vsetín 10 22:33 8
10. OLO HC Olomouc 10 18:44 8
HAVCEB

HAV

2:5

CEB

1. hvězda zápasu

2. hvězda zápasu

3. hvězda zápasu

21 let (2.10.)
12 let (2.10.)
11 let (5.10.)
13 let (8.10.)
17 let (13.10.)
17 let (17.10.)
22 let (17.10.)
13 let (28.10.)
Fanshop Vstupenky Přípravka Bazar

Další články

Už v sobotu vyzveme doma budějovický Motor
AZ veze z Jihlavy tři body

AZ veze z Jihlavy tři body

09.10.2019 | Petr Miklas
AZet ve středu vyzve na Horáckém stadionu Duklu Jihlava
Bitvu proti Slavii rozhodl Filip Seman

Bitvu proti Slavii rozhodl Filip Seman

07.10.2019 | Daniel Wróbel
Čeká nás domácí bitva se Slavií Praha

Čeká nás domácí bitva se Slavií Praha

06.10.2019 | Petr Bortlík

WEB TV

Instagram Youtube