AZ Havířov

Ptejte se: Manažer klubu

Na vaše otázky bude odpovídat manažer klubu Patrik Rimmel.
Váš dotaz se zobrazí spolu s odpovědí hned po jeho zodpovězení.

Předtím se však musíte zaregistrovat a získat autorizační kód. Klikněte tedy na odkaz "Kód získáte zde" a dále postupujte dle pokynů.
Přidělený autorizační kód je individuální, nepřenositelný a můžete je používat pro opakované kladení dotazů. Obdržíte jej na email, který zadáte v registračním formuláři po kliknutí na odkaz "Kód získáte zde".

Případné dotazy k registraci a autorizaci můžete zasílat na email redakce@hc-havirov.cz.

V případě, že v této rubrice nebude položen dotaz, bude celá zpráva vymazána.

Stejně tak vymazány budou dotazy stále se opakující, vulgární, nesrozumitelné či jinak nesmyslné.

Smazány budou i dotazy jedné osoby pod různými jmény.

Ke komunikaci s manažerem klubu můžete využít také email manager@hc-havirov.cz

Děkujeme.

prosím nevyplňovat

kód získáte zde
Otázky | Odpovědi Vyplňte prosím všechny kolonky.
 

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 1168 odpovědí v této kategorii celkem.

david foltyn 17.8.2019, 16:07
prijdou nake posili este kdyz se nevlezl tomi do kadru dekuji za odpoved ?

Odpověď:
Kádr nebyl uzavřen v době Vašeho dotazu a není ani teď.P.R.
Jan Havrlant 5.4.2019, 12:04
Dobrý den,
poslední dobou se čím dál častěji dočítám o změnách v jiných prvoligových klubech, kde kdo končí a kdo pokračuje. Proto jsem se chtěl zeptat jak to bude v Havířově, kdo odchází případně kdo je pod smlouvou a měl by dále v klubu pokračovat? Předpokládám, že posily do 30.dubna zveřejňovat nebudete.
Díky vedení a hlavně hráčům za úspěšnou sezónu a hodně štěstí do nového ročníku.

Odpověď:
Dobrý den.Omlouvám se za pozdní odpověď. Nyní na našem webu i sociálních sítích již informace k tomuto jsou a postupně budou přibývat.Děkujeme za podporu a pochvalu.P.R.
Tomáš Salamon 19.12.2018, 01:43
Dobrý den,
Již několik let chodím v Havířově na hokej a zažil jsem radostné a bolestné chvíle. Bohužel momentální období havířovského hokeje beru jako bolestné a hlavně se hrozím budoucnosti havířovského hokeje. Jediný kdo má výsledky je dorost. Jinak všechny ostatní mládežnické týmy jsou na tom špatně. Nikdy jsem nezažil v žákovských třídách některé hokejisty, kteří se skoro neudrží na bruslích. Ale co mě hlavně mrzí je výkonnost naší extraligové juniorky. Nemá to hlavu ani patu a nechápu, že trenér, se pořád drží na střídačce. Každý ví, že tým potřebuje nový impuls. Podu vím tak pan Potěšil je už několik let na odchodu, ale bohužel takového odborníka asi nemůžou nikde zaplatit. A nechápu proč nehraje za muže víc odchovanců, je to snad proto, že soutěž je uzavřená a oni se můžou zapracovat? Tak budeme poslední, ale budou hrát kluci, kteří se rozehrají a když budou dobří, tak se dobře také prodají. Přátelské utkání před sezonou hrálo více mladých a dle názoru lidí byli z jejích hrou spokojení. Momentálně se tady chodí na HC AZ Olomouc, zkrachovalé hokejisty a stojí to za h...o. A prosím nechlubte se svými odchovanci, protože žádné jste zatím nevychovaly, protože hokej v Havířově vedete (tunelujete) teprve od roku 2010, tak se nechlubte cizím peřím. Jediné co se povedlo byl loni flekatý led.

Odpověď:
Dobrý den, Vážený pane.Z Vašeho obsáhlého příspěvku je zřejmé ,že Vám někdo,nebo něco v klubu leží v žaludku.Vyjádřím se k Vaším poznámkám dle toho jaká je skutečnost.Je dobře,že máte starost o budoucnost hokeje v Havířově a není Vám lhostejný.Možná máte jiný názor,ale nám také ne.Ano dorost má výsledky a kluci hrají dobře.Kategorie přípravky až osmé třídy jsou hlavně o tom ,aby kluci i holky získaly herní dovednosti,měli radost z hokeje a naučili se chovat fair play.Až za tímto jsou výsledky.Ano někteří mají výkonnostní problémy,ale nebylo by vhodné jim neumožnit dělat sport jaký mají rádi.Za rok či dva ,můžou přibrat ,povyrůst a píli na tréninku se jejich výkonnost zvedne.Naší extraligové juniorce těsně unikl postup do finálové skupiny.Neříkám,že všechny zápasy jsou na top úrovni,ale viděl jsem hodně i těch dobrých.V okolí máme týmy Třince a Vítkovic,které si většinu nej hráčů v dané kategorii stáhnou z okolních klubů. Nehledejme chybu jen u trenérů,někdy jsou to hráči,někdy smůla a někdy kvalitní tým na druhé straně.Co se týká A týmu.Ten hraje dobře stejně jako dorost.Odchovanců,nebo hráčů co prošli mládeži máme 17.Nemyslím si,že je to málo.Ne ,je to opravdu hodně a to i v porovnání se všemi týmy v této soutěži.Mladí kluci dostávají a budou dostávat hodně příležitosti,ale na druhou stranu musí hrát i další za juniorku.V novodobých prvoligových sezonách je zde nejmenší počet extraligových střídavých startů.A Ti kluci co tady hráli těch pár utkání nám pomohli a teď hrají pravidelně a dobře v extralize.O chlubení se cizím peřím psát je už zbytečné.Takže když to shrnu milý pane,ještě jednou děkuji za celý klub za Váš příspěvek,ale jeho převážná většina zcela nepravdivá,zavádějící a hlavně poškozuje klub,který zcela jistě i vy máte ve svém srdci.Také další Vaše korespondence s nepravdivým obsahem na další místa(víme oba kde jste psal) ,klubu jako celku nepomůže.Mějte se dobře a ať máte pohodový rok.S úctou a pozdravem Patrik Rimmel-AZ Residomo Havířov.
František Salajka 27.9.2018, 11:45
Dobrý den.
Můj dotaz se týká ohledně pana rozhodčího Fialy. Zápasy,které řídí pan rozhodčí Fiala,to jsou momenty plné jeho podivných rozhodnutí,která velmi poškozuje tým AZ. Nechápu jeho motiv,snad chce dokázat,že i když je z Havířova,tak píská objektivně,jenomže jeho ”nestrannost” jde tak daleko,že píská proti AZ i to,co vlastně nebylo.Jsou z toho rozhozeni hráči a nejvíce my,diváci,kteří jsou pak právem rozhořčeni. Není to jenom jeden zápas,to jeho rozhodování je už podivné.
Táži se,zda nejde tohoto rozhodčího vetovat?
Děkuji předem za fundovanou odpověď.

Odpověď:
Dobrý den. Každý dělá chyby.Vetovat můžeme vždy jen jednoho rozhodčího.Jestli budeme vetovat pana Fialu , záleží jen na jeho výkonech.P.R.
Roman Soda 7.9.2018, 12:51
Zdravím
Chtěl by jsme se zeptat jestli budete mít nové dresy a nebo aspoň nějaké retro dresy na vybrané zápasy.
Děkuji

Odpověď:
Dobrý den.Ano dresy nové máme.Omlouvám se Vám za pozdní reakci.P.R.
Karel (Karel234@seznam.cz) 7.8.2018, 13:30
Dobrý den. Vážený pane Rimel, mezi příznivci a rodiči mladších hráčů se proslýchá, že v loňské sezóně měl hlavní trenér mladšího dorostu za chyby v tréninku fyzicky trestat kmenové hráče AZ Havířov. Kdy jednomu hráči měl údajně úderem ruky způsobit zranění a hráč musel být lékařský ošetřen. Hráč poté prý raději z týmu odešel. Napadání měli být i další kmenoví hráči, k hráčům kteří přicházejí na hostování z jiných klubů si to prý nikdy nedovolil. Toto podivné chování trenéra mají údajně šetřit i orgány činné v trestním řízení, ale nevím jestli informace jsou pravdivé. A proto se ptám, zda je to pravda a zda vedení klubu o tom ví. Protože pokud to bude pravda a začnou v tom šťourat novináři, tak to pro klub a český hokej nebude nejlepší reklama. Je jasné, že platí presumpce neviny, ale pokud by to byla pravda, tak takovému trenérovi by měl svaz co nejdřív odebrat trenérskou licenci a klub by měl být iniciátorem a ukončit s takovým trenérem spolupráci. Někteří rodiče si na podivné chování trenéra měli stěžovat i u Vás vedení a nic se nezměnilo. Vystupňovat to mělo až k tomu napadení. Nechce se mi to vše věřit. Doufám, že je to jen nějaká fáma, protože bít své svěřence muže jen psychicky narušeny člověk. Ale jak se říká na každém šprochu je pravdy trochu, tak by asi mělo vedení provést vlastní šetření než bude pozdě. Děkuji za odpověď Karel

Odpověď:
Dobrý den.O tom co se děje v klubu nějaký přehled máme.Souhlasím s tím, že pokud by trenér hráče BIL,nemá na střídačce co dělat.P.R.
Natejak 5.8.2018, 16:49
Ahoj. Proč zatím nenastoupil do přípravy Tomáš Gřeš? Díky a hodně zdaru v nové sezóně

Odpověď:
Ahoj.Nebyl zdravotně v pořádku .Díky.P.R.
Miro 5.8.2018, 10:45
Ahoj Patriku. Chtěl bych se zeptat jaký protein užívají hokejisté a taky jestli užívají kreatin. Děkuju za odpověd a přeju úspěšnou sezonu

Odpověď:
Ahoj.My hráčům zajišťujeme pitný režim jako takový. Ostatní si řeší hráči sami (samozřejmě konzultují s kondičním trenérem) P.R.
František Salajka (frantisek.salajka@seznam.cz) 31.7.2018, 06:50
Dobrý den.
Mám zakoupený voucher-permanentky na tuto sezónu a ”podařilo” se mi ztratit samolepku pro označení místa. Jak mám nyní postupovat a můžu požádat o jinou samolepku (pochopitelně na stejné místo,vyznačené na permanentce)?
S poděkováním František Salajka.

Odpověď:
Dobrý den.Zajděte do fan shopu a požádejte paní ať jde s Vámi nalepit samolepku na Vaše místo. Děkuji .P.R.
Lukáš (Lukas.mertan@email.cz) 28.7.2018, 19:44
Dobrý den chtel sem se zeptat budou nové dresy v nacházející sezoně nebo budou stávající

Odpověď:
Dobrý den.Určitě budou nové dresy na výroční utkání. Pro sezónu se ještě rozhodujeme jestli nechat loňské (vždy jsme měli dresy na dvě sezóny), nebo pořídíme nové. P.R.
Další stránky
123456>>
Instagram Youtube