- FANSHOP je otevřen každou středu od 13 do 18 hodin a v době zápasů A-týmu.
- V případě jakýcholiv omezení, spojených se vstupem na stadion, budou mít přednostní vstup na domácí utkání fanoušci se zakoupenou platnou permanentkou.

Ptejte se: Vedení klubu

Na vaše dotazy bude odpovídat prezident klubu Jaroslav Mrowiec.
Váš dotaz se zobrazí spolu s odpovědí hned po jeho zodpovězení.

Předtím se však musíte zaregistrovat a získat autorizační kód. Klikněte tedy na odkaz "Kód získáte zde" a dále postupujte dle pokynů.
Přidělený autorizační kód je individuální, nepřenositelný a můžete je používat pro opakované kladení dotazů. Obdržíte jej na email, který zadáte v registračním formuláři po kliknutí na odkaz "Kód získáte zde".

Případné dotazy k registraci a autorizaci můžete zasílat na email redakce@hc-havirov.cz.

V případě, že v této rubrice nebude položen dotaz na vedení, bude celá zpráva vymazána.

Ke komunikaci s vedením klubu můžete využít také email mrowiec@hc-havirov.cz

Děkujeme.

prosím nevyplňovat

kód získáte zde
Otázky | Odpovědi Vyplňte prosím všechny kolonky.

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Odehrané v 18:00 | Muži
Draci Šumperk