AZ Havířov

Odkaz na on-line ticketing pro nákup vstupenek na zápasy ZDE.

Výsledky 2.ligy

SEZONA:2020/21 | 2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CEB HKM KOM KVA LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
2 ne 20.9.2020 Pardubice Plzeň 3:2p
 
4 ne 27.9.2020 Hr. Králové Liberec 4:3sn
 
6 pá 2.10.2020 Č.Budějovice Vítkovice 2:3p
 
9 ne 4.10.2020 Vítkovice Plzeň 4:5p
 
3 ne 11.10.2020 Kometa Č.Budějovice 4:3sn
 
14 so 7.11.2020 Třinec Kometa 4:3p
 
15 po 9.11.2020 Č.Budějovice Ml. Boleslav 1:2p
 
17 pá 13.11.2020 Vítkovice Sparta 5:4p
17 pá 13.11.2020 Plzeň Litvínov 2:1sn
17 pá 13.11.2020 Zlín Pardubice 3:2sn
 
18 ne 15.11.2020 Ml. Boleslav Liberec 3:4p
18 ne 15.11.2020 Vítkovice Kometa 2:3sn
 
13 út 17.11.2020 Ml. Boleslav Sparta 2:3p
13 út 17.11.2020 Olomouc Plzeň 1:2p
 
3 pá 20.11.2020 Liberec Litvínov 1:2sn
 
20 ne 22.11.2020 Pardubice Třinec 7:6p
20 ne 22.11.2020 Č.Budějovice Liberec 2:3sn
 
6 út 24.11.2020 Litvínov Olomouc 4:3sn
 
21 pá 27.11.2020 K. Vary Vítkovice 2:1p
 
22 ne 29.11.2020 Sparta Litvínov 2:3sn
 
23 út 1.12.2020 Pardubice Č.Budějovice 3:2p
 
25 ne 6.12.2020 Třinec Ml. Boleslav 3:4sn
25 ne 6.12.2020 Pardubice K. Vary 1:2sn
 
9 út 8.12.2020 Zlín K. Vary 1:2p
 
14 út 8.12.2020 Litvínov Vítkovice 1:0p
 
26 pá 11.12.2020 Plzeň Olomouc 1:2p
26 pá 11.12.2020 Č.Budějovice Třinec 2:1p
 
27 ne 13.12.2020 K. Vary Ml. Boleslav 1:2sn
 
8 út 15.12.2020 Litvínov Pardubice 1:2sn
 
2 po 21.12.2020 Litvínov Kometa 6:7sn
 
6 po 21.12.2020 Ml. Boleslav Zlín 2:3p
 
28 po 21.12.2020 Třinec K. Vary 3:4sn
28 út 22.12.2020 Hr. Králové Vítkovice 2:3p
28 út 22.12.2020 Litvínov Kometa 2:1p
 
29 st 23.12.2020 K. Vary Sparta 5:4p
29 so 26.12.2020 Vítkovice Třinec 2:1sn
29 so 26.12.2020 Plzeň Ml. Boleslav 3:4sn
 
30 po 28.12.2020 Hr. Králové Liberec 2:3sn
 
31 st 30.12.2020 K. Vary Litvínov 2:3p
31 st 30.12.2020 Č.Budějovice Plzeň 4:3p
31 st 30.12.2020 Olomouc Hr. Králové 2:3sn
31 st 30.12.2020 Zlín Třinec 2:3p
 
32 ne 3.1.2021 Č.Budějovice Vítkovice 4:3sn
32 ne 3.1.2021 Litvínov Olomouc 2:1p
32 ne 3.1.2021 Plzeň Třinec 3:4p
 
9 út 5.1.2021 Olomouc Č.Budějovice 3:2p
9 út 5.1.2021 Pardubice Ml. Boleslav 4:5sn
 
34 ne 10.1.2021 Kometa Plzeň 2:3p
 
12 út 12.1.2021 Zlín Liberec 4:3sn
12 út 12.1.2021 Kometa Sparta 4:3p
 
35 pá 15.1.2021 Pardubice Ml. Boleslav 2:1p
35 pá 15.1.2021 Liberec Kometa 2:3sn
 
36 ne 17.1.2021 Plzeň Liberec 2:3p
36 ne 17.1.2021 Třinec Sparta 5:4sn
 
37 út 19.1.2021 Olomouc Kometa 2:1p
37 út 19.1.2021 Hr. Králové Ml. Boleslav 3:2sn
 
38 pá 22.1.2021 Zlín Liberec 2:3sn
 
39 ne 24.1.2021 Sparta Ml. Boleslav 3:2p
 
40 pá 29.1.2021 Hr. Králové Č.Budějovice 1:2sn
 
41 ne 31.1.2021 Vítkovice Hr. Králové 3:4sn
 
44 ne 7.2.2021 Litvínov K. Vary 3:2p
44 ne 7.2.2021 Ml. Boleslav Liberec 1:2p
44 ne 7.2.2021 Sparta Pardubice 5:4sn
44 ne 7.2.2021 Plzeň Č.Budějovice 5:4p
 
10 út 9.2.2021 K. Vary Olomouc 3:4p
10 út 9.2.2021 Ml. Boleslav Litvínov 3:2sn
 
16 po 15.2.2021 Sparta K. Vary 3:4sn
16 po 15.2.2021 Litvínov Liberec 1:2p
16 po 15.2.2021 Pardubice Olomouc 3:2p
 
45 st 17.2.2021 K. Vary Kometa 5:4sn
 
10 st 24.2.2021 Plzeň Liberec 4:3sn
 
48 pá 26.2.2021 K. Vary Zlín 5:4p
 
49 ne 28.2.2021 Liberec Plzeň 2:1p
49 ne 28.2.2021 Olomouc K. Vary 4:3p
 
50 út 2.3.2021 Kometa Olomouc 2:3p
 
51 pá 5.3.2021 Pardubice K. Vary 3:2p

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:0pp1x
2:1pp7x
2:1sn2x
3:2pp7x
3:2sn3x
4:3pp4x
4:3sn6x
5:4pp4x
5:4sn3x
7:6pp1x
1:2pp6x
1:2sn5x
2:3pp9x
2:3sn7x
3:4pp3x
3:4sn5x
4:5pp1x
4:5sn1x
6:7sn1x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

Instagram Youtube
×
Odehrané v 17:30 | Muži
AZ Havířov
Draci Šumperk