Detail zápasu

Krajská liga 4. tříd (r.2009) - 6.kolo so 9.2.10:30
HC Slezan Opava - AZ Residomo Havířov
(1:2, 2:1, 0:1)

Branky a nahrávky: 13. Bielaček TS, 17. Juroš (Lebeda), 27. Minarčík TS - 8. Giecek TS, 13. Gebauer TS, 20. Gebauer TS, 40. Gebauer TS Vyloučení: 6:5. Využití: 2:4.

HC Slezan Opava: Vineker (Mikulec) - Bielaček, Berkusová, Celta, Uvira, Muczka "C", Mička - Berkus, Hendrych, Václavek - Juriš, Lebeda, Minarčík - Trupar, Němec, Tesař
AZ Residomo Havířov: Havel (od 24. Šlajs) - Kaleta M. "A", Giecek "C", Porubčan, Zielinski, Seman - Gebauer, Dudek, Jano - Michalík, Jarolím, Kaleta Š. - Černák, Shepperson, Kopčaj