Informace rodičům: Vzhledem k tomu, že mládežnické kategorie hrají v této sezóně utkání v Polsku, chtěli bychom rodiče upozornit na to, že hráče musí připojistit pro případ zranění. Ani svaz ani klub totiž pro utkání v Polsku není pojištěn. Děkujeme.

Detail zápasu

Liga mladších žáků 2007 (6.tř.) - 8.kolo so 27.10.11:30
AZ Residomo Havířov - Metropolia Silesia
(3:5, 0:3, 3:4)

Branky a nahrávky: 8. Ptáček (Sedlák, Karas), 10. Ptáček (Burgert, Karas), 14. Sedlák (Ptáček), 42. Klimeš (Povolný), 45. Ptáček (Szarowski), 57. Sedlák (Ptáček) - 7. Ziober (Janik), 8. Osiadly, 9. Janik (Majkowski), 15. Janik (Ziober), 19. Lesniok (Makula), 23. Lesniok (Zajac), 30. Janik (Zachariasz), 40. Osiadly (Zajac), 41. Janik (Zachariasz, Ziober), 45. Ziober, 50. Ziober (Janik), 52. Zachariasz (Ziober) Vyloučení: 5:3. Využití: 1:1.

AZ Residomo Havířov: Habas (od 30. Kusak) - Burgert "C", Szarowski, Rylko, Povolný, Říman, Balog - Ptáček, Sedlák "A", Karas - Janda, Klimeš, Kisza - Kubeczka, Cebák, Jurica - Ligocki, Martínek
Metropolia Silesia: Michalski (od 33. Bochynski) - Wojczechowski, Slomian, Skrzypski, Zubek, Majkowski, Wilczok, Makula - Piatkowski, Kucmierz, Zajac - Ziober, Osiadly, Zimny - Lesniok, Zachariasz, Janik