Detail zápasu

Liga mladších žáků 2007 (6.tř.) - 22.kolo so 9.2.10:30
AZ Residomo Havířov - Metropolia Silesia
(0:1, 2:2, 0:1)

Branky a nahrávky: 22. Dlouhopolský, 38. Burgert - 15. Zachariasz (Zubek), 34. Zajac (Osiadly), 36. Majkowski (Wilczok), 47. Zajac (Osiadly, Ziober) Vyloučení: 5:3. Bez využití.

AZ Residomo Havířov: Kusak - Burgert "C", Povolný, Říman, Kubeczka - Dlouhopolský, Sedlák "A", Ptáček - Martínek, Klimeš, Ligocki - Cebák, Janda
Metropolia Silesia: Michalski (od 36. Bochynski) - Slomian, Skrzypski, Zubek, Wojczechowski, Majkowski "A", Wilczok, Makula - Piatkowski, Marczak, Kucmierz - Zajac, Ziober, Osiadly - Zimny, Lesniok, Zachariasz "C" - Janik, Antolak, Stanek