Detail zápasu

Liga starších žáků 2005 (8.tř.) - 26.kolo ne 10.2.13:30
HK MD Šumperk - AZ Residomo Havířov
(0:1, 1:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 36. Peškar - 4. Csabi (Belan), 58. Csabi (Belan) Vyloučení: 4:9. Bez využití.

HK MD Šumperk: Valenta - Compel "C", Zavoral, Jarmara, Kolář, Cekr, Šimek - Netolický, Janech "A", Peškar - Bařica, Seidenglanz, Verner - Lichner, Mácha
AZ Residomo Havířov: Dybal A. (Maňásek) - Kubíček "A", Juřík, Zielinski, Löw, Mlýnek, Chmiel, Dybal V. - Belan "C", Csabi, Kotala - Ungr, Kurcab, Svozil