- Sobotní zápas s Přerovem (26. 9. 2020) je z důvodu karantény soupeře odložen. Náhradní soupeř není.
- Zápas Kolínem (30. 9. 2020), je ze zdravotních důvodů soupeře odložen. Náhradní soupeř zatím není. V případě jakýchkoliv změn vás budeme ihned informovat.
- Od sobotního zápasu s Prostějovem bude opět pro fanoušky probíhat hokejová tombola. Podrobnosti v článku ZDE.

Fanshop AZ HEIMSTADEN Havířov - zajišťuje prodej vstupenek, permanentek, fanouškovských předmětů a oblečení a také hokejové výstroje.

Zboží si můžete prohlédnout a zakoupit osobně v AZ Fanshopu v GASCONTROL Aréně (zimní stadion).

AZ Fanshop v GASCONTROL Aréně je aktuálně otevřen v mimo sezónním období vždy ve středu 13-18h  (tel. 777 774 082).

Online fanshop

Zboží můžete nakupovat také v eshopu. Zde si můžete zakoupit také hokejovou výstroj a výzbroj.

Přejít na online fanshop

Dnes v 11:00 | Dor.