VSTUPENKY NA PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Vzpomeňte si při nákupech na nás a udělejte Veselé Vánoce i svému klubu

14.11.2017 | Jozef Valenčík

Hokejový klub AZ RESIDOMO Havířov se již dříve zapojil do projektu myGIVT, díky kterému můžete velmi snadno i Vy podpořit náš klub. Pokud totiž použijete při svém nákupu ve více než 900 e-shopech přístup přes lištu myGIVT (na webu AZetu dole), tak vás nakup nestojí nic navíc, ale obchodníkovi je snížena provize, která jde právě do klubu. Takže fanoušek zaplati stejně, ale přitom podpoří AZ. Další velkou šanci podpořit havířovský klub máte již při nákupu vánočních dárků.

Věděli jste, že nás i o Vánocích můžete zdarma podpořit při nakupování na internetu? Stačí, když při výběru vánočních dárku použijete lištu na našem webu  nebo využijte novou funkcionalitu - pomocník.

Co je to pomocník?

Pomocník je velmi šikovná aplikace, rozšíření prohlížeče (v současnosti Chrome a Firefox), díky kterému při nákupu nezapomenete podpořit AZ RESIDOMO Havířov. Pomocníka si můžete stáhnout z Vaší lišty pod zeleným tlačítkem "Stáhni si svého pomocníka", poté navštivte jakýkoliv partnerský e-shop, dokončete nastavení pomocníka (výběr organizace a případná registrace - ta není povinná) a to je vše. Při každém dalším příchodu na jakýkoliv partnerský e-shop Vás pomocník na možnost podpory sám upozorní.

Vybírat můžete z více než 900 nejznámějších e-shopů, mezi kterými nechybí Mall, Zoot, Baťa nebo Aliexpress a mnoho dalších, takže určitě najdete vánoční dárky pro každého.

Jak na to?

1. Před nákupem jděte na web AZetu
2. Rozklikněte lištu ve spodní části stránky a zvolte e-shop na kterém chcete nakoupit

3. Nakupte, jak jste zvyklí.

To je celé. Nestojí Vás to ani korunu navíc a část peněz z ceny nákupu poputuje na podporu našeho klubu. Nakupovat se dá i zcela bez registrace. Myslete na nás i o Vánocích a udělejte radost nejen svým blízkým, nebude vás to stát nic navíc.

Děkujeme za podporu prostřednictvím tohoto projektu!