Prodej permanentek na sezonu 2017/2018 ve Fanshopu každou středu od 13 do 18h. Pouze v termínu 3. - 11.7., kdy proběhne rekonstrukce Fanshopu, bude prodejna uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Upozornění pro permanentkáře: k zakoupené permanentce ‎obdržíte nálepku na označení sedadla. Tuto ovšem použijte až po 30.7.2017 a to z důvodu čištění sedadel a odstraňování starého označení ze strany SSRZ!

Síň slávy

Sin_slavy

Síň slávy AZ Havířov byla zřízena v roce 2010, a ve stejném roce do ní byli přijati první členové. Smysl Síně slávy spočívá v tom, že oceňuje odvedenou práci hráčů, trenérů i funkcionářů, kteří jsou s AZetem spojeni. Ať už jde o slavné odchovance, kteří pak hráli za jiné kluby a byli i členy reprezentace nebo hráče, kteří hokejově vyrostli jinde, ale své hokejové umění předváděli v havířovském dresu. Síň slávy se nachází ve VIP prostorách K&K PNEU Arény a není přístupná veřejnosti. Více informací o Síni slávy naleznete ZDE.

Do síně slávy havířovského hokeje bylo přijato těchto 22 osobností:

Jaroslav Bariš Radek Bárta Břetislav Bochenský Zdeněk Cepek
Kazimír Cienciala Luděk Čajka Zdeněk Halámek Miroslav Kantor