HC AZ Havířov vás zve na svůj reprezentační ples - pozvánka ZDE.


Dne 1.4.2017 se vybrané děti ročníku 2010 zúčastní turnaje v Novém Jičíně - rodiče vybraných dětí budou kontaktováni trenéry přípravky telefonicky nebo sms.

Prosíme rodiče, zda by vždy po tréninku na ledové ploše pomáhali sklízet z ledu nářadí (hlavně mantinely), děkujeme - trenérský tým přípravky.


Registrační průkazy (seznam hráčů, kteří nemají doposud vyhotovené registrační průkazy):

ročník 2010 Radim Lipový, Štěpán Bolek,  Jakub Millerský, Filip Brutovský, Nikolas Macků, Johanka Murínová (roč. 2008),


ročník 2011 - Tomáš Antoš, Jakub Lhotský, Filip Němec,  Eliáš Švarc, Matěj Vaněček, Tobiáš Vašut, Matyáš Horák, Klaudie Olbrochová, Nikolas Kašpárek, Michal Kulíšek, Ondřej Pukowiec, Lukáš Pěčonka, Kristian Kostelecký, Alexandr Jeziorski.


K registraci je nutno donést fotografii (pásový formát - tuto pan Pavlas naskenuje a vrátí), zdravotní potvrzení vystavené lékařem (nutno, aby potvrzení bylo vystaveno na lední hokej - nestačí dítě je schopno sportovat).Kdo z nominovaných na turnaj v Novem Jičíně ještě neuhradil startovne 350 kč, ať tak učiní na nejbližším tréninku.Neděle 26.3.2017 - 06:45 - 07:45 hodin ledová plocha ZS Havířov - ročník 2010, 2011 + mladší a děti z náborové akce

V případě dotazů kontaktujte p. Jemelíka - tel. 777 774 075 nebo p. Pavlase tel. 777 774 020. 

Prosíme rodiče, kteří mají zájem o letní hokejovou školu (rodičům byly rozdány propozice k letní hokejové škole - Ostravská hokejová škola), ať prosím toto sdělí panu Jemelíkovi nebo panu Pavlasovi v termínu co nejkratším, o hokejovou školu je velký zájem v ČR, ale také v zahraničí.


Kdo z kluků není doposud registrován,  tak ať tak učiní co nejrychleji - je potřeba donést zdravotní prohlídku (na této musí být konkrétně uvedeno, že dítě je schopno hrát hokej - nestačí zdravotní prohlídka vystavená na sport) a jednu pasovou fotografii - tuto si pan Pavlas naskenuje a vrátí rodičům zpět.


Žádame rodiče, jestli znají někoho (kamarádi, rodina), kdo má dítě ročník 2011 a 2012 a chtěli by se naučit bruslit, popř. hrát hokej, ať je přivedou na trénink přípravky, popř. předají těmto tel. kontakt na pana Jemelíka (777 774 075).


Žádáme rodiče, aby uhradily příspěvky, provedenou kontrolou zjištěno, že spousta dětí nemá zaplacené příspěvky.

Prosíme rodiče, aby na tréninky docházeli včas, tzn., že dítě by mělo být 5 minut před tréninkem oblečené ve výstroji a připravené na trénink. 

Instagram Youtube