Žádám rodiče hráčů ročníků 2008 až 2004, aby se do konce dubna dostavili k podpisu dodatku k příspěvkům. Podpisy budou probíhat v kanceláři sekretáře každý všední den od 9:00 do 11:00 a od 13:00 do 15:00 hodin, případně po telefonické či emailové domluvě. Robin Pavlas, sekretář klubu - tel. 777 774 020, email hokej@hc-havirov.cz.

Realizační tým

Hlavní trenér:

Martin Janeček

41letý hokejový trenér, rodák z Prostějova. Jako hráč většinou působil v první lize, kde hájil nejčastěji barvy Prostějova. Zahrál si i extraligu v Olomouci a Vsetíně. Trénovat začal už ve 23 letech, byl zároveň stále aktivním hráčem. Trénoval mládež v Prostějově, Ostravě, Villachu (Rakousko), Českých Budějovicích a hlavně Havířově, kde zakotvil a má za sebou úspěchy u staršího a mladšího dorostu. U mužů byl asistentem trenéra v Prostějově.

Asistent trenéra:

Patrik Rimmel

43. letý bývalý obránce, od roku 2013 manažer AZ Havířov. Jako hráč působil v extraligových týmech Vítkovic, Olomouce, Havířova a Plzně. Zahrál si i v Norsku, na Slovensku a v Polsku. Hráčskou kariéru ukončil v dresu AZetu Havířov, se kterým vybojoval 1. ligu, kterou si jednu sezónu zahrál. Po ukončení hráčské kariéry už se plně věnuje manažerské práci. 

Trenér brankářů:

Jan Littner

Vedoucí mužstva, kustod:

Tomáš Matějek

Masér:

Lubomír Pala

Fyzioterapeut:

Tomáš Oravec

Lékař:

MUDr. Martin Holinka

MUDr. Jakub Přichystal

Instagram Youtube