AZ KEMP 2023

19.07.2023 | Petr Miklas

Na ledě Gascontrol Arény proběhne od 31.7 do 4.8. AZ KEMP, který je určen pro hráče ročníků 2009 – 2015. Kempu se mohou zúčastnit hráči, kteří jsou členy AZ Havířov, i hráči, kteří členy nejsou. Během kempu budou, pod dohledem všech trenérů AZetu Havířov, hráči pracovat na rozvoji svých dovedností jak na ledě, tak mimo něj. Rezervace probíhají do neděle 23. července. Více informací naleznete v článku.

Kdy kemp proběhne a co obsahuje

Jak bylo uvedeno výše, AZ KEMP proběhne v termínu od 31.7. do 4.8. a je určen hráčům ročníků 2009 – 2015. Děti budou rozděleny do třech skupin – podle věku a podle výkonnosti.

Děti budou dvakrát denně na ledě, kde budou pod dohledem všech trenérů AZetu Havířov pracovat na rozvoji individuálních dovedností, techniky bruslení, kontrole kotouče a skoringu. Výuka bude probíhat v malých skupinkách. Děti čeká jednou za den příprava na suchu, kde budou pracovat na rozvoji základních pohybových schopností s důrazem na rychlost, mobilitu a flexibilitu koordinace pohybu a rozvoji rychlosti.

V ceně kempu je každý den oběd a dvakrát denně svačina, zajištěn je i pitný režim. Děti budou mít dozor po celou dobu kempu a navíc dostanou dárkový batůžek. V něm najdou bandasku, kšiltovku, tkaničky a dva druhy pásky.

Kdo se může přihlásit a kolik to bude stát

Na kemp se mohou přihlásit členové AZ Havířov, ale i hráči, kteří členem klubu nejsou. Cena kempu je 3990 Kč pro člena AZ Havířov, nečlen zaplatí 4990 Kč. Člen AZetu Havířov, který přivede nečlena získá slevu 500 Kč.

Platba

Na bankovní účet 625370001/5500, zpráva pro příjemce: KEMP AZ 2023. Jméno Příjmení, ročník.

Přihlášení na kemp

Člen AZ Havířov provede přihlášení do kempu přes systém KIS. Nečlen AZ Havířov se přihlásí zasláním e-mailové zprávy na hokej(a)hc-havirov.cz. Rezervace jsou přijímány do neděle 23. července.