Buď součástí AZetu! Hledáme redaktory pro klubový web

16.10.2023 | Redakce

Je AZ Havířov klubem, kterému fandíš? Máš přehled o hokejovém dění? Umíš psát spisovně? Chodíš na AZ na hokej a máš zájem ho nejen sledovat, ale taky o něm psát? Pokud jsi na všechny předchozí otázky odpověděl(a) ano, tak jsi možná ty právě tím/tou, koho hledáme!

Náš klubový web rozšiřuje redakční tým, a proto hledá nové redaktory! Od nového člena redakce očekáváme zejména zodpovědný přístup k práci a časovou flexibilitu.

Hlavní náplní práce bude redaktorská činnost na klubovém webu související se zápasy všech kategorií AZetu Havířov od áčka až po mládež, zejména zpravodajství ze zápasů a rozhovory s hráči. Pokud máš zájem věnovat se stříhání videa a tvorbě obsahu sociálních sítí, je možné i to.

Práce je vhodná především pro studenty středních a vysokých škol. Nejedná se o práci na HPP, spíše o koníček a možnou průpravu pro práci v médiích. Šikovní redaktoři se mohou dostat i na zahraniční akce s firmou eSports.cz, která spravuje webové stránky hc-havirov.cz a jiných sportovních webů v České republice. Pod eSports spadají i textové přenosy onlajny.com.

Nejšikovnější redaktoři z různých klubů, spadajících pod eSports.cz, dostali pracovní nabídky jako redaktoři hokej.cz, NHL.cz, případně to dotáhli ke správě sociálních sítí české hokejové reprezentace nebo extraligy.

V čem spočívá náplň redaktora?

• psaní zápasových článků
  • psaní online reportáží z domácích utkání AZetu
  • rozhovory s hráči, trenéry a vedením klubu
  • články o mládežnických týmech
  • komunikace s dalšími členy redakce a jejím vedením

Co od nových redaktorů vyžadujeme?

• znalost českého jazyka, jazykové cítění
  • ochota obětovat část svého volného času
  • zodpovědný přístup
  • vlastní notebook

Co můžeme nabídnout?

• klubové informace z první ruky
  • osobní kontakt s trenéry, vedením, hráči
  • možnost poznat zákulisí klubu
  • poznat hráče jiným pohledem, než jako fanoušek
  • vstup zdarma na zápasy Havířova
  • spolupráce v příjemném prostředí redakce
  • menší honorář

Nového člena řádně zaučíme a postupně zapojíme do všech funkcí, které redakce nabízí. Část práce se dá také dělat z pohodlí domova.

Kontaktujte nás na emailu redakce@hc-havirov.cz, v několika větách se představte a napište, proč vybrat právě vás. Těšíme se na reakce.