Klub společně s fanoušky zakončil povedenou letošní sezonu

09.03.2014 | Josef Nudera

Play-off 1. ligy pokračuje semifinálovými zápasy, ale to už bez účasti AZ Havířov. Po vyřazení ve čtvrtfinále se vedení klubu rozhodlo zakončit tuto povedenou sezonu exhibičním zápasem, podobně jako v loňském roce. AZ Havířov nastoupil proti týmu, který byl složen ze zástupců sponzorů, bývalých hráčů AZetu a fanoušků. Celá akce se velmi povedla a skončila v restauraci Stolárna.

Na sobotní večer připravil AZ Havířov všem lidem, kteří se nějak podíleli na této úspěšné sezoně, další akci. Na led vyjel AZ Havířov a dnešní soupeř - celek složený z bývalých hráčů, jenž pomohli k postupu do 1.ligy, a také odehráli tři pěkné sezony, zástupců sponzorů a v neposlední řadě z fanoušků.

Dres AZ na sebe navlékl i Pavel Zdráhal

Složení kádru (fanklub)

Hráči: Pavel Zdráhal, Saša Hegegy, Marek Zientek, Petr Prokop, Robert Machálek, Vít Stránský, Robert Najdek, Martin Potočný.

Partneři: Milan Kasl, Michal Brabec a Martin Štědra (všichni HLIMONT)

Fanoušci: Lukáš DC, Rosťa Janošík, Michal Polák, Honza, Jirka Staněk, Tom Vizváry, Honza Vasilko, Jirka Škoda a Kasper – legendární fanoušek, který jel na zápas do Prostějova na kole.

Složení kádru (AZ Havířov)

Adam Vrba – Lubomír Vosátko, Jiří Krisl, Karel Vydra, Petr Kanko, Zdeněk Deutsch, Tomáš Matějek, Patrik Rimmel, Martin Potyš (fyzioterapeut), Martin Jakúbek, David Klimša, Miroslav Škumát, Jan Daneček, Robert Říčka, Radim Haas, Robin Pavlas, Lukáš Daneček, Michal Sztefek.

Patrik Rimmel se k nájezdu rozjel i se stylovou parukou

V 17 hodin nastoupili oba celky na ledovou plochu a po krátkém rozcvičení se přešlo na představování jednotlivých účastníků. Po patnácti minutách se začalo hrát. Zápas byl rozdělen na dva poločasy po 30 minutách, časomíra se nezastavovala.

Zápas se nesl v exhibičním tempu a duchu, tak jak se na tento typ akce sluší a patří. Přinesl zajímavé momenty a spoustu branek. Někdy nebyla regulérní branka uznána, jindy padla po skončení utkání. Ale utkání nakonec skončilo remízou 11:11. Jako rozhodčí jezdil na ledě Láďa Krč, kterého všichni známe z role při hlášení trestů a branek.

Na konci utkání a v samostatných nájezdech se dokonce do branky postavil Lubomír Vosátko a ukázal, že by se mohl AZet zajímat i o jeho služby v brankovišti. Naopak Adam Vrba jel samostatný nájezd v brankářské výstroji a dokonce proměnil!

Lubomír Vosátko se ukázal jako zajímavá akvizice do branky

Pro jednoho hráče to bylo poslední utkání v kariéře. S fanoušky se rozloučil jako hráč Patrik Rimmel. Rozhovor s tímto hráčem pro vás připravíme a můžete se na něj těšit na webu.

O půl sedmé večer se mohli fanoušci vyfotit s hráči přímo na ledě. Toho využila velká skupina lidí. Následně se celá akce přesunula do restaurace Stolárna, kde fanoušci společně s hráči definitivně zakončili tuto povedenou sezonu.

Celá akce se náramně povedla a všichni fanoušci, hráči a i vedení se už těší na sezonu následující. To ale až po zaslouženém volnu.