VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

MDO: Havířov dokázal vybojovat ve Vsetíně bronzovou příčku

02.04.2014 | Josef Nudera

O uplynulém víkendu se konal ve Vsetíně turnaj ročníků 1999 a 2000. Turnaj sloužil jako příprava na nadcházející sezonu mladšího dorostu. Havířov se na turnaji neztratil a dokázal vybojovat konečné třetí místo! Všichni zúčastnění hokejisté navíc vzorně reprezentovali Havířov.

„Asi týden před turnajem jsme měli na soupisce 22hráčů, ale kvůli marodce, zraněním a velkého kempu ve Vítkovicích, jsme přišli o řadu hráčů, které jsme chtěli vidět a testovat na budoucí sezonu. Na turnaj jsem odjížděl s menšími starostmi se sestavou, ale těch 16 hráčů k turnaji přistoupilo víc než zodpovědně. Jejich přístup ke hře i mimo dění na ledě byl mým velmi příjemným překvapením a kluci vzorně reprezentovali klub na slušně obsazeném turnaji,“ uvedl Martin Janeček.

Výsledky zápasů:

Vsetín – AZ Havířov 4:0
AZ Havířov – Bratislava 5:3
Martin – AZ Havířov 2:3
AZ Havířov - Žďár n./S. 3:5

Konečné umístění:

1. místo - Žďár n./S.
2. místo – Vsetín
3. místo – Havířov
4. místo – Martin
5. místo Bratislava

Havířov se, ale dokázal umístit i mezi nejlepšími hráči turnaje. Nejlepším útočníkem byl vyhlášen Jonáš Peterek.

Individuální ocenění:

Nejlepší brankář - Ondřej Joska, SKLH Žďár n. Sázavou
Nejlepší obránce - Ondřej Ševčík, VHK Vsetín
Nejlepší útočník - Jonáš Peterek, AZ Havířov
Nejužitečnější hráč - Lukáš Habala, HK Ružinov Bratislava

„Na závěr bych chtěl hráčům poděkovat za výkony, utvořenou partu táhnoucí za jeden provaz a popřát jim do další práce v nadcházející sezoně mnoho úspěchu a vyhýbající se zranění“, dokončil svoje hodnocení trenér Martin Janeček.