VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

O víkendu pořádá Havířov mezinárodní turnaj 7. tříd

22.08.2014 | Tomáš Vlček

Ve dnech 23. a 24. srpna se v havířovské K&K PNEU aréně uskuteční mezinárodní turnaj 7. tříd a O pohár Primátora města Havířov. Za účasti tří českých a tří slovenských týmů a za podpory statutárního města Havířov a firmy Juicee Gummee, bude k vidění celkem 15 zápasů. Program začíná v sobotu v 9:00. Podrobnosti v článku.

Turnaj se bude hrát tzv. švýcarským systémem, tzn. že každé utkání se bude hrát na 2x20 minut a výsledek každé třetiny se do tabulky počítá jako samostatný zápas.

Tento zajímavý model jistě přispěje k už tak atraktivní podobě žákovského hokeje a celého turnaje. Proto zveme všechny příznivce tohoto krásného sportu: Přijďte se podívat na kvalitní žákovský hokej a povzbudit naše malé azeťáky.

Pozvánka s rozpisem turnaje

Autor: Karel Vaculík