Poslední zápas A-týmu

28.02.2014 | Petr Miklas

Poslední soutěžní zápas AZetu sezóny 2013-14 se odehrál včera, kdy Havířov těsně podlehl Jihlavské Dukle. Ale máme pro fanoušky dobrou zprávu - již příští sobotu mohou své oblíbence vidět v akci znovu! Více v následujícím článku.

Ano, je to skutečně tak. Vedení klubu si pro své fanoušky připravilo překvapení v podobě rozlučkového utkání, které bude zároveň oslavou úspěšné sezóny.

Co se tedy v sobotu 8.3. od 17 hodin bude dít? A mužstvo odehraje zápas proti speciálně složenému týmu, za který nastoupí partneři AZetu, fanoušci a hráči Azetu z let minulých. Pro návštěvníky utkání bude připraveno bohaté občerstvení za super ceny. Párek, klobása, pivo, destiláty - vše za 20Kč!

Z hráčů, které jsme letos v dresu AZetu neviděli, nastoupí za speciální tým Saša Hegegy, Dan Kraft, Luďek Lhotský, Robert Machálek, Robert Najdek, Martin Potočný, Peťa Prokop, Víťa Stránský, Adam Vrba, Marek Zientek a Pavel Zdráhal.

Po skončení utkání proběhne autogramiáda a focení s hráči přímo na ledě K&K PNEU Arény. Následně se oslava přesune do restaurace Stolárna.

Přijďte všichni, srdečně Vás zve HC AZ Havířov.