Rozlučka se sezónou 2014-15

26.02.2015 | Petr Miklas

Cesta A-týmu AZetu v play-off 2015 skončila v pondělí, kdy hráči Havířova podlehli Třebíči 3:4 a v sérii 0:4 na zápasy. Ještě jedna šance vidět tento tým na ledě tady je – v sobotu 7.3.2015 proběhne na ledě K&K PNEU Arény rozlučkový zápas mezi hráči A-týmu a týmem složeným z fanoušků, partnerů a bývalých hráčů AZetu. Akce začíná v 16:30. Buďte u toho s námi!

Podobně jako loni připravilo vedení klubu rozlučkové utkání, jehož hlavním smyslem je poděkovat hráčům za úspěšnou sezónu a hlavně se dobře pobavit.

Co se tedy v sobotu 7.3. od 16:30 hodin bude dít? A mužstvo odehraje zápas proti speciálně složenému týmu, za který nastoupí partneři AZetu, fanoušci a hráči Azetu z let minulých. Pro návštěvníky utkání bude připraveno bohaté občerstvení za super ceny. Párek, klobása, pivo, destiláty - vše za 20Kč!

Z hráčů, které jsme letos v dresu AZetu neviděli, nastoupí za speciální tým Karel Vydra, Dan Kraft, Luďek Lhotský, Robert Machálek, Robert Najdek, Martin Potočný, Peťa Prokop, Víťa Stránský, Lukáš Zientek, Mira Škumát, Werner Hartmann, Jirka Klimíček, Luboš Vosátko, Zdeněk Deutsch, Pavel Zdráhal a Jan Daneček, který v průběhu sezóny odešel do Polska.

Po skončení utkání proběhne autogramiáda a focení s hráči přímo na ledě K&K PNEU Arény. Následně se oslava přesune do restaurace Stolárna.

Přijďte všichni, srdečně Vás zve HC AZ Havířov.