VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Sportovně - zábavný den s AZetem 2015

20.05.2015 | Petr Miklas

Už tuto sobotu, tedy 23. května, se koná Sportovně - zábavný den s AZetem. Začátek je ve 14 hodin, více informací najdete v následujícím článku. Srdečně zveme.

Letošní "Den s AZetem" je připraven tak, aby proběhl za každého počasí. Program je opravdu bohatý - mimo dětských atrakcí, soutěží a zmrzliny, je připravena i letos prezentace Hasičského záchranného sboru MSK s vlastním programem. Na ploše uvnitř arény si připravili pro děti program trenéři Daneček s Potěšilem, na soutěžních stanovištích budou dohlížet hráči A-týmu. Vše ohledně náboru budou připraveni říci trenéři naší přípravky. Připravena je také prohlídka zázemí včetně kabiny mužů a tělocvičny, kterým zájemce provedou trenéři Littner s Urbánkem společně s hráči A-týmu.

Autodům Vrána si pro tuto akci připravil testovací den vozu Škoda Fabia a zasoutěžit si můžete i o zcela nový vůz Fabia Combi. Každý, kdo se novou Fabií sveze, dostane jako dárek nealko nápoj Kofola!

K zhlédnutí bude vystoupení taneční skupiny Limit D.C. a akce vyvrcholí exklusivním koncertem místní kapely NEBE. Po celou dobu budou připravovány čerstvé speciality na grilu i další občerstvení, o které se postará partner AZetu HM GLOBUS. Pro všechny děti jsou připraveny odměny ve formě výrobků Juicee Gummee od partnera The Candy Sweet Plus Factory s.r.o., čepovat se bude pivo RADEGAST.

Podrobný program:

Pro děti: soutěžní stanoviště s hráči A-týmu (střelba na branku, slalom s míčkem, skoky v pytli), nafukování a malování balónků, malování na obličej, možnost zapojení dětí do suchého tréninku hokejistů.

Pro dospělé: možnost poměřit síly s hráči A-týmu na Bucharu a získat pivo ZDARMA, zahrát si minifotbálek, prohlídka zázemí K&K PNEU Arény, posedět s hráči u piva a grilu.

V průběhu akce je sleva 20% na všechno ve fan shopu.

Vstup je po celý den (včetně koncertu) ZDARMA a akce se koná za každého počasí. Těšíme se na vás!