VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Tenisový AZ OPEN 2015 přichází, 4. ročník turnaje čtyřher se odehraje už tuto sobotu

24.06.2015 | Josef Nudera

AZ Havířov pořádá již čtvrtým rokem tenisový AZ OPEN. Jedná se o tenisový turnaj čtyřher, který se hraje losovacím systémem dvojic a následného KO systému. I letos bylo připraveno 64 míst pro všechny milovníky tenisu. V tomto turnaji si můžete zahrát případně i s někým z hráčů AZ Havířov. Turnaj se bude konat již tuto sobotu 29.8.2015 v areálu Tenis Hill Havířov-Životice. Sraz pro hráče je: 8:45!

Tenisový AZ OPEN je turnaj, který se těší obrovskému zájmu fanoušků, hráčů, ale i sponzorů, zkrátka lidí, kteří se nějakým způsobem točí kolem hokejového AZ Havířov. Turnaje se pravidelně účastní bývalí hráči AZetu, členi vedení, současní hráči A týmu, hokejové osobnosti z kraje, sponzoři, ale také fanoušci. Jedná se o jedinečný zážitek zahrát si po boku lidí, které znáte z ledu, popřípadě z manažerského křesla.

Jedná se losovaný turnaj čtyřher, což znamená, že se na turnaj nepřihlásíte jako dvojice, ale spoluhráč do každého zápasu v základní skupině vám bude vylosován. Tímto se jedná o velice atraktivní systém, nikdy nevíte, s kým si zahrajete. Můžete se tak na jednom kurtu potkat s hráčem AZ Havířov nebo s dalším fanouškem.

Základní skupina se hraje na 7 gemů a každý uhraný gem se počítá do tabulky. Vítěz utkání si připíše gem do tabulky navíc. Po skupině se všechny body sečtou a podle pořadí se rozlosují dvojice do následného KO systému hlavní soutěže a útěchy. S tímto spoluhráčem, který vám bude přidělen už celý turnaj, i dohrajete.

Ve startovném, které činí 400 Kč jsou dvě teplá jídla, míčky, kurty a ceny.

Sraz pro hráče je: 8:45!

Neváhejte a pokud se turnaje nebudete účastnit jako hráč, přijďte se na tuto akci podívat, posedět a popovídat s přáteli a lidmi točících se kolem AZ Havířov! Všichni jste srdečně zváni.

Pořadí minulých ročníků

3. ročník 2014 Klimša / Ondráček (ve finále porazili dvojici Říčka / Stránský), třetí místo brala dvojice D. Košťál / Kozel.

V soutěži útěchy vyhrála dvojice Mrowiec / Nudera.

Fotogalerie ročníku 2014

2. ročník 2013 - Ondráček / Valdman (ve finále porazili dvojici Říčka / Turčina), třetí místo brala dvojice Stránský / Jandora

V soutěži útěchy triumfovala dvojice Mrowiec / Klimša

Fotogalerie ročníku 2013