Trenérské změny u žáků a mládeže

08.12.2011 | Tomáš Vlček

V tomto týdnu došlo v AZetu k několika změnám na trenérských postech v žákovských a mládežnických kategoriích. Kterých jmen se to konkrétně týká se dozvíte v článku.

U staršího dorostu vystřídal v pozici hlavního trenéra Stanislava Sztefka Martin Janeček, který se vrátil z angažmá v Českých Budějovicích.

Generální manažer Martin Potočný k této změně říká: „Starší dorost potřebuje nový impuls a věříme, že se to příchodem nového trenéra podaří. Standovi Sztefkovi děkujeme za jeho práci. V klubu bude i nadále působit u dětí a navíc se stal metodikem mládeže celého klubu. Na starosti tak bude mít odborné a metodické konzultace s ostatními trenéry v klubu.“

Dále do konce ledna přerušil svou práci v klubu trenér žáků Miroslav Kusý, který si bude načas plnit trenérské povinnosti v Rakousku. Do té doby bude za něj trénovat žáky Jan Daneček.

A poslední změna je u přípravky, kde zatím chybí Jarda Venglář. Tomu se výrazně zhoršil zdravotní stav a v současnosti absolvuje spoustu vyšetření. "Věříme, že se ke své práci zase vrátí, ale až následující období ukáže, kdy se tak stane" dodává na závěr Martin Potočný.

Nové rozdělení trenérů:

A tým - Jan Daneček