Užijte si i letos Den dětí s AZetem

06.05.2024 | Klub

Dětský den, který v Gascontrol aréně pořádá klub AZ Havířov ve spolupráci se Správou sportovních a rekreačních zařízení Havířov, se stává pěknou tradicí, v posledních dvou letech byly napsány dva hezké příběhy, které budily zájem. Na ně chce klub i letos navázat, i proto se na tento svátek nejmenších mohou fanoušci AZetu opět těšit.

Poslední dva roky se jednalo o velice oblíbenou akci, kvůli které do Gascontrol arény zavítalo značné množství dětí, vesměs v doprovodu s rodiči, staršími sourozenci, kamarády apod. Zábava pro ně byla velká a různorodá, velmi podobnou, jen s úpravami spíše kosmetického charakteru, plánuje klub i pro letošní rok. Na ploše, která je prakticky chvíli po posledním utkání proti Chomutova již bez ledu, která se opět promění v epicentrum zábavy, bude vytvořeno několik stanovišť, v rámci kterých si děti mohou zasoutěžit, sbírat razítka za své výkony, díky nim pak mířit k nejen sladké odměně.

"Ano, vycházíme z toho, že v posledních dvou letech měla akce úspěch, takže průběh bude i letos podobný. Bude připraven nejen třeba skákací hrad, ale i tolik osvědčené sportovní stanoviště pod vedením trenérů AZetu, v rámci těchto stanovišť bude možnost se setkat s některými hráči A týmu, zastřílet si na brankáře, děti za absolvování všech stanovišť dostanou dárečky a občerstvení. Odvážní si mohou nechat malovat na obličej, k dispozici budou další zábavné aktivity, jako třeba házení na cíl, Stiga hokej apod., občerstvení bude samozřejmě připraveno i pro rodiče, které tímto také srdečně zveme. Akce se koná v prostorách Gascontrol Arény, tudíž za každého počasí...", říká klubová PR manažerka Foldyna Holendová.

Tak tedy, nezapomeňte, 1. červnová sobota od 14:00 nabízí pozvánku pro malé i velké, přijďte se pobavit, vy dospělí pak svým dětem dětem radost, věříme, že všechna dítka, o kterých to celé primárně je, budou stejně jako v minulých letech odcházet spokojena, s kupou zážitků a s úsměvem na tvářích.

Obsáhlá FOTOGALERIE z loňské akce ZDE