V pořadí již VI. reprezentační ples bude letošní rozlučkou AZetu se svými partnery i fanoušky

14.03.2016 | David Motloch

Již tradicí se za poslední roky stala posezónní akce AZetu Havířov - reprezentační ples. Ten nebude chybět ani letos, a tak se všichni mohou těšit na jeho již šesté pokračování. Havířovský AZ zve všechny příznivce dobré zábavy nejen na bohatý doprovodný program, ale také na oficiální zakončení sezóny 2015/16 klubu se svými partnery i fanoušky. Ples začíná v pátek 18. března ve společenském domě Reneta od 19 hodin. Všichni jsou srdečně zváni!

Přestože se nejedná o výhradně hokejovou akci, fanoušci AZetu Havířov si na reprezentačním plese jistě přijdou na své. Hovoří za to především vydařené předešlé ročníky. Také letos se v pořadí již VI. reprezentační ples bude konat ve společenském domě Reneta. Začátek celé akce je naplánován na pátek 18.března od 19 hodin.

Přestože vstupenky na ples jsou v předprodeji již delší dobu, stále se v sále nachází pár volných míst. Ty rezervoval partner plesu - firma Stramis Drinks. Jedná se o místa na balkónu a v případě zakoupení stolu pro čtyři osoby lze využít akci, při které právě díky Stramis Drinks zaplatíte celý stůl v ceně pouhých dvou osob (v případě zájmu volejte 731 304 530).

Na plese budou samozřejmě přítomní samotní hráči AZetu Havířov, a tak si fanoušci mohou přijít v případě zájmu pro autogram od svého favorita, případně mohou využít šance a seznámit se. Na plese totiž nebudou přítomny mezi oběma tábory mantinely a tribuny, tak, jak je během zápasů v sezóně zvykem.

Chystá se bohatá tombola, raut a své vystoupení na plese bude mít také taneční skupina Limit DC. O kvalitní hudební program se postará Joker Band Ivana Muchy. Veškeré základní a podstatné informace o akci dole pod textem.