V přípravě figuruje v sestavě hned několik juniorů

13.08.2010 | David Motloch

Slova generálního manažera Martina Potočného se začínají měnit v pravdu už v přípravné fázi sezóny. Po třech odehraných zápasech si v sestavě zahrálo hned několik jmen, které jste zatím měli šanci vidět spíše v extraligové soutěži juniorů. Pojďme si jejich jména trochu více přiblížit.

Zatímco v prvním utkání, dostal možnost hrát na ledě pouze jeden junior, v dalším střetnutí se počet značně rozrostl. Nejprve trenér nasadil Antonína Pechance, poté přišla řada i na další důležité opory juniorského celku, jmenovitě Miczek, Kopel, Jindřich a Mráz.

Nesmíme zapomenout ani na mladého Jana Marunu, který už je sice natrvalo v sestavě mužů, ale minulé sezóny sváděl extraligové bitvy v juniorech. Slova Martina Potočného se tak začínají naplňovat, a klub plně využívá vlastních zdrojů, které má tamní klub podle všeho velice kvalitní. Pro mladé hráče je tak zpráva, že v mužích dostanou konečně šanci, jistě vřele vítaná.