V sobotu na první šichtu! Klub připravuje zábavu pro fanoušky

17.09.2023 | Klub

Na šichtu! V sobotu 23. září odehraje AZet proti SHKM Baník Hodonín první domácí utkání nové sezony. Úvodní buly bude vhozeno v 17 hodin, okolí Gascontrol Arény ale ožije již mnohem dříve. Od 15:00 jsme si pro malé i velké příznivce hokeje připravili zážitkovou fanzónu.

Naladit se na tu správnou hokejovou vlnu budete moct při hraní NHL na Playstationu, dát si mač ve STIGA hokeji, zastřílet si na branku a na své si přijdou také ti nejmenší, na které čekají zábavné aktivity – skákací hrad nebo třeba trefování se na cíl. Chybět nemůže samozřejmě ani kvalitní občerstvení, například v podobě tradiční Láďovy klobásy, která je na tuzemských zimácích už vyhlášená, nebo speciality pro první ligové utkání, kterou zatím neprozradíme. Určitě ale uspokojí vaše chuťové pohárky :-).

"Snažili jsme se připravit program pro celou rodinu, který prodlouží hokejový zážitek a nabídne prostor vyrazit na zimní stadion již před utkáním a celé odpoledne si v Gascontrol Aréně a jejím okolí opravdu užít", popsal Michal Raszka, marketingový manažer AZ Havířov. Do provozu se také vrátí v nové podobě fanshop Trojbarevní, který bude otevřen také již od 15 hodin a poté po celou dobu utkání. A již nyní vám můžeme slíbit hned několik novinek ve zdejším sortimentu.

A aby stála začínající sezona opravu za to, nemůže chybět ani speciální přípitek s fanoušky. A nebude ledajaký. Na úspěšnou sezonu si přiťukneme koňakem, jenž nám během své dubnové návštěvy darovala osobnost devadesátých let havířovského hokeje, pan Jevgenij Alipov.

O podrobném časovém harmonogramu budeme informovat na našem webu a sociálních sítích v nejbližší době. Program v rámci fanzóny se bude konat pouze v případě příznivého počasí, však věříme, že v tomto nám bude přáno.

Připomínáme, že permanentky na novou sezónu, stejně tak i vstupenky na jednotlivá utkání, si můžete již nyní zakoupit z pohodlí domova prostřednictvím našeho online prodeje, protože lze očekávat, že u pokladen se před zápasem budou tvořit fronty (prodej vstupenek ZDE). Tak v nich nestůjte a buďte na zimáku včas. A ještě lépe u zimáku, protože vše začne s dostatečným předstihem právě tam.

Věříme, že každý návštěvník sobotního hokeje, ke kterému patří i to vše okolo, si přijde na své a domů bude odcházet s příjemným společenským zážitkem. Těšíme se na Vás!