V sobotu opět doma, přijedou Benátky

07.10.2016 | Jozef Valenčík

AZ ani ve středu nedokázal na domácím ledě prolomit sérii porážek proti velmi silnému celku Českých Budějovic, nicméně další šance je zde již v sobotu. Snahu hráčů zabodovat a posunout se tak tabulkou vzhůru můžete sledovat v sobotu od 17:00 v K&K PNEU Aréně.

Benátky čekají na výhru tři zápasy

Ani náš soupeř na tom není, při pohledu na poslední zápasy, nikterak valně. Po domácí porážce s Prostějovem, která přišla v prodloužení a byl tak za ní alespoň bod, totiž přišly dvě utkání na ledech soupeřů a ani jeden neskončil bodovým ziskem. Ve vůbec posledním klání Benátky prohrály na ledě Litoměřic 3:1 a v tabulce jsou nyní na 7. místě.

Stadion Litoměřice – Benátky nad Jizerou 3:1 (0:0, 2:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 33. Hanták (M. Ondráček, Barák), 39. Valášek (Šulc), 60. Pletka – 26. Krejčí (Víšek, Vlach). Rozhodčí: Kika – Svoboda, Maštalíř. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 750. Střely na branku: 27:19.

V brance našeho soupeře se představilo již kvarteto brankářů, nejvíce odchytaných minut má na svém kontě Filip Novotný, který drží průměr 2,15 inkasovaného gólu na zápas. V defenzivní části si náš tým musí dávat pozor zejména na desetibodového (7+3) útočníka Jana Ordoše.

Sestava Benátek nad Jizerou v posledním zápase

F. Novotný (Kváča) – Štich, Husa, Kočí, Mikliš, Havlín, Tržický, Krejčí – J. Havel, Plodek, Hrníčko – Víšek, Prokeš, A. Dlouhý – Vlach, Bělohorský, Bittner – Hrabík, Volf, Janele.

AZ doplácí na špatnou koncovku

Pouze jediný gól dokázali zásluhou Daniela Štumpfa vstřelit havířovští hráči v posledním zápase s Budějovicemi a výsledkem tak byla těsná porážka 1:2. V brance si svou premiéru odbyl Kamil Šimeček, který se svým výkonem mohl být spokojen, když pochytal 26 střel soupeřů – na body to však nestačilo.

AZ Havířov – Motor České Budějovice 1:2 (0:1, 1:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 32. Štumpf (Krisl) – 6. Vráblík (Rob, Čermák), 49. Fillman (Rob, Šulek). Rozhodčí: Hradil, Kopeček – Zídek, Polák. Vyloučení: 7:7. Využití: 0:1. Diváci: 1384. Střely na branku: 44:28. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2.

Sestava AZ Havířov v posledním zápase

K. Šimeček – Lenďák, Krisl, D. Seman, Bahounek, Korím, Petran (C) – Hlinka, Haas, Maruna – Kotala, Bednář, V. Meidl – Štumpf, Pechanec, Sztefek – Kalus, Anděl, Pořízek – Gřeš.

Statistiky týmů

Utkání začíná na havířovském zimním stadionu v sobotu v 17:00 a tak neváhejte a doražte podpořit náš tým. Pokud nebudete moci být na zápase osobně, tak pro Vás bude připraven textový přenos.