Vítězství ročníku 2000/01 na turnaji v N.Jičíně

29.12.2011 | Petr Miklas

N O V Ý J I Č Í N - Pět kluků ročníku 2000/01 z Azetu Havířov dnes reprezentovalo náš klub na turnaji v Novém Jičíne a dokázalo zvítězit! Po odstoupení jednoho týmu nás N. Jičín požádal, jestli pomůžeme společně s hráči z HC Třinec složit tým doplněný o 5 hráčů Nového Jičína. Tento tým vystupoval pod hlavičkou "Výběr MSK", vyhrál všechny 4 zápasy a obsadil 1. misto. Naši kluci hráli prim a navíc byli vyhlášeni nejlepším střelcem turnaje - Honza Bambula (6 branek) - a nejlepším útočníkem - Mates Potočný (3 branky)!!! Dále AZet reprezentovali ještě Honza Santarius (1 branka), Jonáš Peterek (4 branky) a Tadeáš Zíka (2 branky). Všichni si zaslouží pochvalu za předvedenou hru a reprezentaci klubu.

Dalšími účastníky turnaje byly týmy HK Žilina, HC Nový Jičín, Černí vlci Rožnov a GKS Jastrzebie.

Výsledky:
"Výběr MSK" - HC Nový Jičín 8:2
"Výběr MSK" - HK Žilina 3:2
"Výběr MSK" - GKS Jastrzebie 15:0
"Výběr MSK" - Černí vlci Rožnov 4:3

Výběr MKS získal zlaté medaile.

Nejlepší střelec JAN BAMBULA a nejlepší útočník MATĚJ POTOČNÝ