VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Zápas o všechno – AZet musí vyhrát, přijďte fandit!

23.02.2015 | Petr Miklas

Hokejisté AZetu jsou po včerejší porážce blízko vyřazení, dnes musí bezpodmínečně vyhrát. Třetí čtvrtfinálový zápas s Třebíčí patřil AZetu, kterému k výhře chybělo jen víc štěstí. Výborné publikum hnalo své hráče za vítězstvím, naši borci udělali pro výhru maximum, ale nakonec padli po nájezdech. Dnešní utkání, které se hraje od 18 hodin, může být posledním zápasem AZetu v sezóně, přijď pomoct odvrátit konec i TY!

Havířov musí vyhrát

Karty jsou rozdány jasně – pokud dnes Třebíč vyhraje, postoupí do semifinále a pro Havířov sezóna končí. Hráči AZetu budou potřebovat velkou podporu tribun, každý pár rukou a hlasivky co možná největšího počtu fanoušků. Přijď je podpořit a ukázat, že AZ má nejvěrnější fanoušky v lize. Společně náročný úkol zvládneme!

Manažer AZetu Patrik Rimmel přidává svůj postřeh: „Včera jsme podali velmi dobrý výkon, ale nevyšlo to. Dnes chceme svůj výkon zopakovat s tím rozdílem, že vyhrajeme. Budeme potřebovat podporu našich skvělých fanoušků. Včera odvedli perfektní výkon hráči na ledě i fanoušci v hledišti, pojďme to dnes zopakovat a Třebíč porazit.“

Sestavy z posledního zápasu

AZ Havířov: Daneček – Lenďák, Bezuška, Repe, Bahounek, Doudera, Ostrčil – Jakúbek, Šlahař, Maruna – Jiránek, Loskot, Chmielewski – Sztefek, Pechanec, Klimša – Zdráhal P., Haas, Tomi.

SK Horácka Slavia Třebíč: Horčička – Malena, Holík, Zdráhal J., Bartoň, Bilčík, Přibyl – Erat, Dolníček, Havel – Wasserbauer, Čuřík, Pekr – Vodný, Raška, Jaroš – Charousek, Čech, Králík.

Ostatní zápasy série

Ústí nad Labem – Chomutov (stav série: 1:2)
Kladno – Jihlava (stav série: 1:2)
Benátky nad Jizerou – České Budějovice (stav série: 2:1)

On-line přenos

Pokud nebudete moci být v K&K PNEU Aréně osobně, můžete opět využít klasický textový on-line přenos.