Partner haly: K&K Pneu Aréna
This text will be replaced

Novinky ve Fanshopu:

- Rukavice (i dětská velikost), - Sněhulák-plyšák, - Slon-plyšák, - Vůně do auta-dresík, - Kobereček-rohožka, - Kostky, - Propisky nové, - Kalendáře A3 i A4, - Čepice, - Batoh se stahovací šňůrkou, - Tepláková souprava (nová), - samolepky na auto i SPZ. Foto v článku ZDE.

AZ Havířov - Motor ČB 17.12. od 18 hodin (muži)

Petr Kantek

Petr Kantek #
Narozen21.9.2000
Postútočník
Hůllevá

Aktuálně na webu

Junioři senzačně poráží favorizovaný Hradec Králové

7. kolo nadstavbové skupiny B přivedlo na havířovský led celek Mountfieldu Hradec Králové. Tedy celku, který je všeobecně považován za největšího favorita postupu do juniorské extraligy. Mladí AZeťáci však dnes podali jeden ze svých nejlepších výkonů v sezoně a hosty dokonale zaskočili. Do vedení šli v první třetině přesilovkovou brankou Davida Chrobočka. Hradečtí sice v prostřední třetině skóre otočili, ale v té závěrečné AZ opět využil Michalem Vyčesaným přesilovku a 5 minut před koncem, při hře ve čtyřech, zařídil výhru Havířova Radomír Churý. Další zápas sehraje AZ v neděli v Porubě.

Ptejte se

prezident klubu: