Partner haly: K&K Pneu Aréna
This text will be replaced

- PLES: Žádáme všechny, kdo mají rezervovaná místa na klubovém plese, aby co nejdříve svá místa zaplatili. V opačném případě mohou být prodána někomu jinému.
- Tým Moravskoslezkého kraje (v jehož sestavě bylo i šest hráčů AZetu - Vojtěch Pavelek, Ondřej Grygar, Roman Čipera, Jonáš Peterek, Marek Revaj a Petr Smička) vyhrál svou skupinu Mistrovství ČR krajů hráčů do 14 let a o celkové vítězství se utká 9. dubna v Jihlavě (před mezistátním utkáním Česko - Slovensko) s výběrem Prahy. Našim borcům gratulujeme!

Ve fanshopu jsou v prodeji trička a puky k play-off 2015! - triko 190,- (velikosti S/M/L/XL) ZDE a ZDE - puk 50,- ZDE

Petr Kantek

Petr Kantek #
Narozen21.9.2000
Postútočník
Hůllevá

Aktuálně na webu

Antonín Pechanec: Jsme mladý tým a věřím, že zkušenosti z letošní sezony ještě zúročíme

Mladý útočník AZetu Antonín Pechanec se už v posledních dvou sezonách natrvalo zabydlel v sestavě AZetu a letos se dokonce posunul do pozice nejproduktivnějšího hráče týmu. Dalším možným posunem pro něj tak je šance zahrát si v extralize. Tu sice ještě v době rozhovoru (po skončení čtvrtfinále play-off s Třebíčí) nedostal, ale nakonec se jí dočkal o pár dní později. Nastoupil za Třinec na Spartě a byla to velmi vydařená premiéra. Nejen že vstřelil svůj první exraligový gól, ale přidal k němu i dvě nahrávky a stal se nejlepším hráčem zápasu - gratulujeme! V následujícím rozhovoru se ještě spolu s Radimem Sajbotem vrací k právě skončené sezoně 2014/2015.

Ptejte se

prezident klubu: