VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

AZ Havířov změří síly s extraligovým Zlínem, zápas nabídne i doprovodný program

29.08.2016 | Josef Nudera

V úterý 30. srpna se na ledě K&K PNEU Arény odehraje další přípravné utkání na nadcházející sezonu. Nebude se ale jednat o utkání jen tak ledajaké, do Havířova přijede extraligový Zlín v sestavě s Robertem Říčkou. Na fanoušky je navíc připraven doprovodný program před i po zápase. Na tomto zápase nesmíš chybět!

Havířovu se v přípravě daří, prohrál pouze utkání s Vítkovicemi po nájezdech

Letošní přípravné zápasy a AZ Havířov daří skvěle. Po výsledkové stránce se podařilo připsat si několik výher, pouze jedinou porážku po nájezdech, a to v úvodním duelu s Vítkovicemi. Zápas s Prostějovem nebyl dohrán za nerozhodného stavu. Klíčovým faktorem, ale nejsou výsledky, ale sehrání a sestavování kádru pro novou sezonu. Trenéři Štefan Mikeš s Martinem Janečkem, tak budou mít v úterý jedinečnou šanci vidět hrát hráče proti silnému extraligovému celku.

PSG Zlín zatím střídá v přípravě výhry s prohrami

Zlín začal své tažení přípravnými zápasy na konci července, kdy vyzval na domácím ledě Slovan Bratislava. Na úvod přípravy mu podlehl, což napravil zápasem v Olomouci. Následně hrálo zlínské PSG dvojzápas se Znojmem. Na hostujícím ledě Zlín prohrál, ale doma se mu podařilo vysoko zvítězit. V odvetě proti Slovanu Bratislava to na ledě slovenského soupeře výhrou neskončilo. Před zápasem právě s Havířovem, odehrál Zlín ještě dva přátelské zápasy. Doma podlehl Olomouci a porazil Zvolen. V přípravě se ještě Berani utkají s Třincem.

Program a výsledky přípravy Zlína:

Zlín - Slovan Bratislava 2:3
Olomouc – Zlín 1:2
Znojmo – Zlín 2:0
Zlín – Znojmo 6:2
Slovan Bratislava – Zlín 5:2
Zlín - Olomouc 3:5
Zlín - HKM Zvolen 4:3
Havířov - Zlín 30. 8. 2016 od 18:00
Oceláři Třinec – Zlín 1. 9. 2016 od 17:00

V loňském roce dokázal Havířov extraligový Zlín porazit po nájezdech

Zápas se Zlínem si z přípravných zápasů loňské sezony určitě vybavíte dobře. Havířov se poprvé v novodobé historii klubu postavil právě proti tomuto soupeři a hned se mu podařilo odehrát skvělý zápas, který měl na konci i vítěznou tečku v podobě zvládnutých nájezdů. AZ dokázal PSG porazit 4:3 po nájezdech.

V dresu Zlína se představí oblíbenec havířovských tribun a odchovanec AZ Havířov Robert Říčka

Zápas AZ Havířov s PSG Zlínem bude minimálně pro jednoho hráče z dresu Zlína speciální. Podruhé se v dresu soupeře představí proti Havířovu Robert Říčka. I letos to bude v přípravném zápase na domácím ledě Havířova. Fanoušci už připravili pro Roberta speciální formu poděkování a jasný vzkaz, že na něho nezapomněli. Pojď poděkovat i ty!

Na fanoušky čeká doprovodný program, představení kádru a 20% sleva ve fanshopu

Zápas se Zlínem bude mimořádný hned z několika důvodů. Tím prvním může být doprovodný program, který AZ Havířov pro své fanoušky připravil. Ten bude zahájen už v 15:30 před K&K PNEU Arénou a všichni přítomní se mohou těšit na soutěže, stiga hokej a výborné občerstvení – to vše za účasti moderátora akce. Po celý den bude k dispozici ve fanshopu vše s 20% slevou.

Následně se vše přesune do haly, kde se bude od 18 hodin konat čestné buly, které vhodí majitel K&K PNEU s.r.o. pan Miroslav Karas. V rámci utkání bude připraven přestávkový program.

Po zápase se bude konat ještě mnoho zajímavého. Od 20:30 bude před halou představen kádr pro nadcházející sezonu 2016/2017. Dále také rozdávání odměn dětem z rukou hráčů AZ Havířov a také z rukou Davida Pastrňáka, který bude přítomen i na zápase!

Sestavy z posledních zápasů:

AZ Havířov: Šimeček – Krisl, Lenďák, Petran, Korím, Nesvadba, Seman, Chroboček – Sztefek, M. Haas, Dvořáček – Meidl, Bednář, Kotala – Matula, Pechanec, Štumpf

PSG Zlín: Kašík (Štůrala) – Marušák, Horák, Žižka, Matějíček, Bořuta, Blaťák, Holomek – Bukarts, Holík, Říčka – Honejsek, Vlach, Veselý – Gago, Podešva, Kubiš – Šťastný, Chytil, Ondráček